instagram.com/kimmberlinaahair, handtiedmanes

Premýšľaš nad tým, že by si už pomaly mala zájsť ku kaderníčke, no stále nevieš, akú farbu by si si mala vybrať? Možností je tak veľa a rôznych odtieňov ešte viac. Ak nerada experimentuješ a si skôr za klasiku, vybrali sme niekoľko farieb, ktorými túto jeseň určite nič nepokazíš.

Samozrejme, že ani klasickou hnedou a čiernou toho veľa nepokazíš, no ak chceš, aby si očarila aj neznámych ľudí na ulici, skús vsadiť na jednu z nasledovných farieb. Je už na tebe, či sa rozhodneš pre zafarbenie celej hlavy, alebo najskôr vyskúšaš ombré, prípadne balayage. Tie ostanú trendy ešte poriadne dlho.

Bronde

View this post on Instagram

BRONDE BABE ⭐️ @annidepontes

A post shared by TOOWOOMBA COLOUR SALON (@studio343_) on

Strawberry blonde

Platinová blond

View this post on Instagram

Ice Ice Baby ❄️❄️

A post shared by Mane by Stefany Hall (@manebystefanyhall) on

Medená farba

Amethyst

View this post on Instagram

P U R P L E 🔮 H A Z E // four hour *correction* // specialty balayage + haircut + heatstyle done by Kennedy @hairbyjckr // for scheduling your next appointment, please use contact info located in bio. . . . . Keeping Minneapolis beautiful, one head of hair at a time. #hairmagic See you soon! XOXO KENNEDY #hairbyjckr . . . . #pulpriothair #redkenobsessed #olaplex #hanzonation #mplssalon #mplshair #mplsstylist #minneapolishair #minneapolisstylist #minneapolissalon #twincities #nordeast #nordeastmpls #northeastminneapolis #bestofnempls #minnstagram #minneapolis #mpls #612 #612haircrew @redken @pulpriothair @hanzonation @randcohair @love_kevin_murphy @olaplex @hairosmith #purplehaze #purplehair #lilachair #amethysthair #unicornhair #softwaves #summertimefine

A post shared by MINNEAPOLIS HAIRSTYLIST 👩🏻‍🎨 (@kennedyxhair) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty