instagram.com/jenniferanistononline

11. február je veľkým dňom pre jednu z najobľúbenejších herečiek vôbec. Jennifer Aniston oslavuje svoje narodeniny. Verila by si tomu, že už má 52 rokov? Podľa jej fotiek by sme jej tipovali určite o čosi menej.

Jen sa preslávila najmä účinkovaním v seriáli Priatelia, ktorý sa začal vysielať od roku 1994. Na svojom konte má účinkovanie vo viacerých obľúbených filmoch, pričom najviac si ju pamätáme z komédií. My sme Millerovci, Šéfovia na zabitie, Rozchod, Marley a ja, Lov na exmanželku…. a ešte by sme mohli pokračovať ďalej.

O to väčšiu smolu mala v osobnom živote. Dva roky bola vydatá za Justina Therouxa (2015 – 2017) a 5 rokov za Brada Pitta (2000 – 2005). Deti nemá, bohužiaľ, žiadne, no to jej nebráni v tom, aby žila šťastný život. V októbri roku 2019 si založila aj profil na Instagrame, kde ju sleduje 36 miliónov fanúšikov.

Zaspomínajme si spoločne na to, ako sa za posledných necelých 30 rokov zmenila. Jennifer patrí k ženám, ktoré pribúdajúcimi rokmi vyzerajú stále lepšie a lepšie. Keď si porovnáš jej fotky z prvej časti Priateľov a dnes, ktoré sa ti páčia viac? Všetko najlepšie k narodeninám prajeme!

Jennifer Aniston v prvej časti seriálu Priatelia (rok 1994)

zdroj: YouTube/Friends Fanatics

zdroj: YouTube/Friends Fanatics

Ako sa menila Jennifer Aniston v priebehu rokov

Ako vyzerá Jennifer Aniston dnes

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News