instagram/foreverforjen

Kto by nepoznal Jennifer Aniston? Skvelá a sympatická herečka, ktorú si každý predstaví ako mladú Rachel Green zo seriálu Priatelia. Aj keď sa účinkovanie v tomto seriáli ponesie s hlavnými postavami až do konca ich života, najmä Jennifer si na svoje konto pripísala aj niekoľko filmových úspechov.

A všetkých tak presvedčila, že vie dokonale zahrať aj iné postavy s úplne inými vlastnosťami a životnými príbehmi. Rodinné komédie sa pre ňu stali typické a toto je výber našich 7 obľúbených, v ktorých si ju zamiluje každý.

Murder Mystery

Vražda na jachte je film z roku 2019, v ktorom si zahrala hlavnú postavu po boku Adama Sandlera, pričom nešlo o ich prvú spoluprácu. Príbeh je o manželoch, ktorí sa na výročie vybrali na dovolenku po Európe, pričom skončili ako hostia na luxusnej jachte. Pohoda sa však zmení, keď sa jej majiteľ nájde mŕtvy a oni sa stanú podozrivými.

The Break-Up

Vince Vaughn bol hereckým partnerom Jennifer v staršom, no stále dobrom filme Rozchod. V ňom si zahrali partnerov, ktorí po rokoch vzťahu akosi stratili iskru a začali sa navzájom obviňovať. Ich rozchod neuľahčí ani fakt, že spolu musia ešte nejaký čas bývať, kým sa ich spoločný byt nepredá.

We’re the Millers

Bláznivá komédia My sme Millerovci prinútila Jennifer vyzliecť sa do spodnej bielizne a ukázať svoju dokonalú postavu. V hlavných úlohách je okrem Jen aj Jason Sudeikis, Emma Roberts a Will Poulter, ktorí sa zahrajú na rodinku, aby mohli v karavane prepašovať ilegálny tovar z Mexika do Ameriky.

Just Go With It

Skús ma rozosmiať je ďalšou snímkou, v ktorej si zahrala po boku Adama Sandlera. V tomto filme hrá jeho asistentku, ktorá predstiera, že je jeho bývalá manželka, aby mu pomohla s novou známosťou. Osud ich zavedie na spoločnú dovolenku, kde sa k nim pridajú aj jej deti.

Marley & Me

Krásna rodinná komédia, pri ktorej ti potečú slzy potokom. Ak miluješ psíkov, potom je to príbeh, ktorý musíš vidieť. Jennifer a Owen Wilson v ňom predstavujú novomanželov, ktorí sa rozhodli začať nový život a k nemu si zaobstarať aj domáceho maznáčika. Spolu s ním budeš sledovať ich nasledujúce roky života.

The Bounty Hunter

V komédii Lov na exmanželku bol jej hereckým partnerom Gerard Butler, ktorý vo filme stvárňuje lovca odmien. Jeho úlohou bude nájsť a priviesť na políciu svoju bývalú manželku, reportérku, ktorá má však iné plány a snaží sa rozlúsknuť zaujímavý prípad.

Mother’s Day

Z novších filmov si Jennifer zahrala aj v snímke Deň matiek, kde úlohy dostali aj mená ako Kate Hudson či Julia Roberts. Tu sa pozrieš na životy rôznych žien, matiek, ktoré majú svoje starosti aj radosti. A všetky vyvrcholia v deň, keď majú svoj sviatok.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife