Len pred pár dňami unikli prvé fotky z natáčania veľkého návratu seriálu Priatelia na televízne obrazovky. Práve nakrúcanie seriálu a čas strávenými s hereckými kolegami a priateľmi využila Jennifer Aniston na to, aby im oznámila radostnú novinku. Podľa zdroja portálu Closer sa z nej vraj už o pár mesiacov stane MAMA!

Herečka Jennifer Aniston oslávila vo februári svoje 52. narodeniny, no počas života jej nebolo dopriate stať sa mamou. V súčasnosti podľa dostupných zdrojov ani s nikým nerandí. Ako však prezradil zdroj portálu Closer, Jenn už viac ako rok prechádza adopčným procesom, ktorý sa predĺžil kvôli pandémii koronavírusu.

Ak všetko pôjde podľa plánu, herečka by sa už v júni mala stať mamou malého dievčatka, ktoré si chce adoptovať z mexického sirotinca, ktorý sama dlhé roky finančne podporuje. Jej veľký sen sa tak stane skutočnosťou.

Herečka vnímala príležitosť natáčania a znovu stretnutia s hereckými priateľmi ako skvelú príležitosť na oznámenie takejto veľkej novinky. Courteney Cox a Lisa Kudrow už niečo vedeli, keďže sa s Jennifer pravidelne stretávajú aj v osobnom živote, no mužské osadenstvo ostalo prekvapené, no veľmi sa tešili. Ihneď začali budúcu mamičku poúčať, čo ju čaká a dávali jej rady, ktoré sa jej počas rodičovstva zídu.

Ide určite o jednu z najväčších zmien v živote 52-ročnej herečky. Iné zahraničné médiá však uvádzajú, že tieto tvrdenia pravdivé nie sú a herečka sa na adopciu nechystá. Ostáva nám teda len počkať, ktorá verzia bude správna. Možno si len Jenn chce užiť tieto chvíle sama so svojimi najbližšími. Každopádne, boli by sme veľmi rady, ak by to bola pravda a z Jennifer Aniston by sa naozaj stala mama. Čo si myslíš o tom ty?

Zdroj: Closer

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.