instagram.com/withloveaniston, loveaniston_br

To, na čo čakali všetci fanúšikovia, je konečne realitou. Seriál Priatelia patrí k neodmysliteľnej súčasti a určite si všetky časti videla aj ty. Preto nikto nechápal, ako je možné, že v dnešnej dobe sociálnych sietí sa na Instagrame nenachádzala jedna z hlavných postáv seriálu, Rachel.

Herečka Jennifer Aniston pred pár dňami doslova zrútila štatistiky Instagramu. V priebehu niekoľkých hodín sa na jej novom profile nazbierali tisíce fanúšikov a číslo sa zatiaľ vyšplhalo na viac ako 14 miliónov. Ide teda o jeden z najrýchlejšie sa rozrastajúcich účtov na celej sociálnej sieti.

A vieš, aká bola prvá fotka, ktorú pridala? Selfie s ostatnými hereckými kolegami zo seriálu. Je naozaj skvelé, že aj po toľkých rokoch sa Priatelia stále stretávajú. Len táto snímka má viac ako 13 miliónov lajkov.

Povedala by si, že má Jen už 50 rokov? Nie nadarmo sa hovorí, že patrí k najkrajším herečkám na svete a musíme priznať, že každým rokom je čoraz krajšia a krajšia. Jej najnovšia fotka je ale jasným dôkazom, že už ako dieťa bola skutočne rozkošná. Ak si preklikneš na druhú fotku, uvidíš, akou zmenou si herečka počas tých rokov prešla. Za jeden deň si snímka vyslúžila takmer 6 miliónov lajkov, čo je naozaj úctyhodné číslo! Nemyslíš?

View this post on Instagram

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News