Instagram/jeffreestar

Obľúbený svetový YouTuber a vizážista mal vážnu dopravnú nehodu. 35-ročný Jeffree Star pridal na svojom Instagramovom profile prvé príbehy a podľa jeho slov to nevyzerá najlepšie. 

Jeffree Star o sebe už pred niekoľkými rokmi povedal, že nie je žena ani muž. Svoje telo si ponechal mužské tak, ako sa narodil, no napriek tomu má záľubu vo výraznom líčení a zväčša nosieva ružové vlasy. Je majiteľom vlastnej kozmetickrej značky Jeffree Star Cosmetics, ktorá je veľmi obľúbená, rovnako ako on.

Všetkých fanúšikov preto poriadne prekvapili a zároveň vystrašili príbehy na jeho profile. S jeho priateľom Danielom mali vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej sa ich auto trikrát prevrátilo.

zdroj: Instagram/jeffreestar

„Toto ráno sme zažili najdesivejšie chvíle v našich životoch. Som tak vďačný, že som stále tu. Mám mučivé bolesti, pretože časť mojej chrbtice je zlomená a taktiež mám zlomeniny stavcov. Môj doktor povedal, že to bude trvať niekoľko mesiacov, ale mal by som sa z toho dostať,“ podelil sa Jeffree so svojimi fanúšikmi.

„Môj najlepší priateľ Daniel bol na sedadle spolujazdca. Má vnútorné zranenia a keďže trikrát prekonal rakovinu hrubého čreva, má komplikácie s orgánmi, a preto ho musia monitorovať 24 hodín. Neskôr toho budeme vedieť viac. Ďakujeme každému jednému z vás, kto sa o nás zaujíma,“ dodal Jeffree.

zdroj: Instagram/jeffreestar

Veríme, že sa z toho obaja dostanú čo najskôr a aj hojenie rán pôjde rýchlo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News