Ak sa aj ty túžiš aspoň na chvíľu preniesť z uponáhľaného chaosu do čarovného mesta plného nádhernej kultúry a pamiatok, vychutnaj si Parížom inšpirovaný, očarujúci a elegantný make-up, ktorý ťa správne naladí. Jednoduchý a veľmi sofistikovaný look pristane každej z nás a zdôrazní našu prirodzenú krásu.

Značka Sothys Paris, ktorá je synonymom luxusu, predstavuje novú make-up kolekciu na jeseň – zimu 2018/2019. Limitovaná edícia predstavuje všetko, čo dnešná žena potrebuje, preto sme sa rozhodli inšpirovať ich novou kolekciou a predstaviť ti všetko, čo sa pri nasledujúcom návode oplatí vyskúšať.

1. Dokonalé obočie

Základom dobre vyzerajúceho a dokonalého looku je bezchybne upravené obočie. Dôležité je vykresliť správnu líniu a vyplniť prázdne miesta. Na to ti vynikajúce poslúži tenká vyťahovacia ceruzka, no ak túžiš po obočí s hodvábnym a prirodzeným povrchom, siahni po tieni na obočie. Ten nájdeš 2 dvoch univerzálnych odtieňoch, ktoré zvýraznia a zosilnia prirodzený objem tvojho obočia.

2. Jednoduchá čierna linka

Čo je typickejšie pre parížsku eleganciu ako sofistikovaná očná linka? Sothys v aktuálnej kolekcii prináša unikátnu kaligrafickú linku pre dokonalý matný a dlhotrvajúci styling očí. Presnosť dosiahneš vďaka tenkej plstenej špičke a originálnemu obalu prispôsobenému intuitívnemu držaniu. Preto je vhodná pre všetky z nás, ktorým to nejde vždy úplne podľa predstáv.

View this post on Instagram

@tamarawilliams1 x @giulianaxgg killing it 🖤

A post shared by @makeup (@makeup) on

3. Zvodný rúž

Rúž dokonale vyzdvihne ženský pôvab a krásu každej z nás. Aktuálnym hitom sú matné rúže, ktorých výber nesmieš podceniť. Okrem farby si daj pozor aj na to, aby rúž príliš nevysušoval. Ak siahneš po matnom rúži od Sothys, okrem komfortného zamatového pocitu zahalíš svoje pery hlbokou farbou s intenzívne matným vzhľadom. Červená patrí k overenej klasike, no ak máš rada zmeny, zameraj sa na žiarivo fialový odtieň, ktorý patrí k horúcim trendom.

View this post on Instagram

Bem meiga, às vezes. 🧚🏼‍♀️

A post shared by Amanda Hummer (@hummer_aj) on

4. Fixácia

Dôležitý krok, ktorý veľa z nás ignoruje. Ak máš v pláne dlhší pobyt mimo domu, siahni po transparentnom púdri, ktorý predĺži výdrž tvojho make-upu. Ideálne s ľahkou hodvábnou textúrou, ktorá ti pleť príliš nezaťaží.

View this post on Instagram

Awwww feriados.. Sorria, só ria. 😁♥️✨

A post shared by Amanda Hummer (@hummer_aj) on

5. Dôležitý je detail

Záverečnú bodku tvojmu looku dodajú upravené nechty, ktoré zohrávajú veľkú úlohu. Zlaď farbu nechtov s rúžom na dosiahnutie jednotného looku. Siahni po lakoch, ktorých zloženie ti prospeje a sú obohatené o vitamíny pre ochranu a výživu.

View this post on Instagram

1 or 2?

A post shared by Nail Sunny (@nail_sunny) on

Článok vznikol  v spolupráci so Sothys Paris

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.