Znamenie

Každé znamenie zverokruhu má svoje unikátne povahové črty, vďaka ktorým ich častokrát dokážeme jednoducho rozoznať. Dá sa to však vyjadriť aj jedným jediným slovom, ktoré tie znamenia najviac vystihuje a budeš presne vedieť, o koho ide.

Zisti, aké slovo dokáže najlepšie popísať práve tvoje znamenie.

Baran

Najlepší. Teda, Baran chce, aby si to o ňom každý myslel. Pretože chce byť prvý vo všetkom. Záleží mu na tom, aby mal okolo seba tých najlepších ľudí, no aj tie najlepšie veci.

Býk

Ochranca. Hlavne seba a svojich blízkych, aby im nič neublížilo. Týka sa to aj osobných hraníc, ktoré má Býk perfektne nastavené a veľmi dobré si ich stráži.

Blíženci

Zaujímavý. Zo všetkých znamení Blíženci sú najviac zvedaví a zaujíma ich doslova všetko na svete. Ale aj vďaka tomu sa s nimi každý rád rozpráva a konverzácia s nimi nikdy nie je nudná. Pretože všetky zaujímavé veci, ktoré sa Blíženci dozvedeli, posúvajú ďalej. A tak sa sami stávajú zaujímavými.

Rak

Bezpečný. Kvôli svojej perfektnej intuícii Rak častokrát predvída rôzne situácie. Mnohí ho kvôli tomu považujú za bojazlivého človeka, avšak vôbec to tak nie je. Len Rak jednoducho nikdy nepôjde do niečoho, čo sa mu nepozdáva. Takže pri ňom môžete byť absolútne v bezpečí, Rak pre to urobí všetko.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy