Žena by mala byť záhadnou bytosťou pre (svojho) muža po celý život. Jedine tak si zabezpečí, že po nej bude túžiť každý deň. Byť neodolateľnou však vôbec nemusí byť len o výzore.

Takto sa super ženou môžeš stať už za týždeň a byť ňou po celý zvyšok života, aj keď nie si najkrajšou dievčinou na svete.

Usmievaj sa

Neoddeliteľnou súčasťou ženy, ktorú by chcel mať každý muž doma, je úsmev. Tiež sa o ňom hovorí, že je lepší než make-up. Ak sa chceš stať pre svojho muža tou jedinou, maj na tvári úsmev od rána do večera. Nezáleží na tom, čo sa cez deň stane. Snaž sa zachovať si optimistickú náladu a pozitívny prístup ku veciam. Chlapa to priťahuje, pretože je raritné vidieť v tejto dobe niekoho, kto vie byť vďačný za všetko, čo mu život prinesie.

Neustále voňaj

Tento bod nie je len odporúčanie, no mal by byť povinný. Pravidelná hygiena (najmä v týchto časoch) je veľmi dôležitá. Žiaden muž nechce ženu, ktorá sa o seba nestará a neumýva sa. Chlap chce partnerku, ku ktorej by sa mohol po práci pritúliť a privoňať si ku sviežej vôni jej vlasov.

Obliekaj sa primerane tvojej postave

Určite sa už za tie roky poznáš a vieš, aký typ postavy máš. Snaž sa obliekať tak, aby si zakryla svoje nedokonalosti a dala do pozornosti ženské krivky. Muž túži po žene, ktorá je sebavedomá a jeden z aspektov, ktorý ti môže sebavedomie priniesť, je správne zvolené oblečenie.

Ak si menšia, nemala by si nosiť oblečenie s  horizontálnymi prúžkami a ak si vyššia, mala by si si dávať pozor na vertikálne pruhy.

Nos rozpustené vlasy

Nie je nič hrôzostrašnejšie, než žena, ktorá sa nestará o svoju korunu krásy. Pre muža budeš neodolateľnou vtedy, keď sa o ňu budeš starať a dáš vlasom priestor na to, aby mohli zažiariť. Rozhodne ich nenos v chvoste, v drdole a už vôbec nie v dvoch vrkočoch (budeš pôsobiť mladšie a nie zvodnejšie). Ak chceš muža zaujať, vlasy si rozpusť a na pery si nanes červený rúž.

Buď nedostupná

Daj mužovi jasne najavo, že nie si žena, ktorá sa dá rýchlo zbaliť na plané sľuby a pekné reči. Nechaj ho, nech o teba bojuje a prejaví svoju mužnosť. Vďaka tomu ho to s tebou neprestane baviť a bude chcieť s tebou tráviť čas. Keď ťa získa, bude si ťa viac vážiť a ceniť, pretože bude vedieť, že si ťa musel vybojovať. Daj mu najavo, že ťa nedostane „zadarmo“ a tak určite pochopí, že máš vysokú hodnotu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.