instagram/madamelena_

Žena by mala byť záhadnou bytosťou pre (svojho) muža po celý život. Jedine tak si zabezpečí, že po nej bude túžiť každý deň. Byť neodolateľnou však vôbec nemusí byť len o výzore.

Takto sa super ženou môžeš stať už za týždeň a byť ňou po celý zvyšok života, aj keď nie si najkrajšou dievčinou na svete.

Usmievaj sa

Neoddeliteľnou súčasťou ženy, ktorú by chcel mať každý muž doma, je úsmev. Tiež sa o ňom hovorí, že je lepší než make-up. Ak sa chceš stať pre svojho muža tou jedinou, maj na tvári úsmev od rána do večera. Nezáleží na tom, čo sa cez deň stane. Snaž sa zachovať si optimistickú náladu a pozitívny prístup ku veciam. Chlapa to priťahuje, pretože je raritné vidieť v tejto dobe niekoho, kto vie byť vďačný za všetko, čo mu život prinesie.

Neustále voňaj

Tento bod nie je len odporúčanie, no mal by byť povinný. Pravidelná hygiena (najmä v týchto časoch) je veľmi dôležitá. Žiaden muž nechce ženu, ktorá sa o seba nestará a neumýva sa. Chlap chce partnerku, ku ktorej by sa mohol po práci pritúliť a privoňať si ku sviežej vôni jej vlasov.

Obliekaj sa primerane tvojej postave

Určite sa už za tie roky poznáš a vieš, aký typ postavy máš. Snaž sa obliekať tak, aby si zakryla svoje nedokonalosti a dala do pozornosti ženské krivky. Muž túži po žene, ktorá je sebavedomá a jeden z aspektov, ktorý ti môže sebavedomie priniesť, je správne zvolené oblečenie.

Ak si menšia, nemala by si nosiť oblečenie s  horizontálnymi prúžkami a ak si vyššia, mala by si si dávať pozor na vertikálne pruhy.

Nos rozpustené vlasy

Nie je nič hrôzostrašnejšie, než žena, ktorá sa nestará o svoju korunu krásy. Pre muža budeš neodolateľnou vtedy, keď sa o ňu budeš starať a dáš vlasom priestor na to, aby mohli zažiariť. Rozhodne ich nenos v chvoste, v drdole a už vôbec nie v dvoch vrkočoch (budeš pôsobiť mladšie a nie zvodnejšie). Ak chceš muža zaujať, vlasy si rozpusť a na pery si nanes červený rúž.

Buď nedostupná

Daj mužovi jasne najavo, že nie si žena, ktorá sa dá rýchlo zbaliť na plané sľuby a pekné reči. Nechaj ho, nech o teba bojuje a prejaví svoju mužnosť. Vďaka tomu ho to s tebou neprestane baviť a bude chcieť s tebou tráviť čas. Keď ťa získa, bude si ťa viac vážiť a ceniť, pretože bude vedieť, že si ťa musel vybojovať. Daj mu najavo, že ťa nedostane „zadarmo“ a tak určite pochopí, že máš vysokú hodnotu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating