Žena sedí v kresle

Ryby

Ak považuješ za úspech to, že môžeš stretnúť svoju životnú lásku, máme pre teba skvelé správy. Práve tvoje znamenie má najlepšie vyhliadky na to, aby našlo svoju spriaznenú dušu.

Ak si single, mala by si mať oči na stopkách. Môže totiž ísť o lásku na prvý pohľad. Nie je ale vylúčené ani to, že pôjde o niekoho z blízkeho okolia, po kom už dlhšie túžiš. Zapracuj aj na svojom sebavedomí, ktoré ti v tomto pomôže ešte viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Kozorožec

Na čo počas júna siahneš, to sa ti podarí. Patríš medzi znamenia, ktoré nad sebou budú mať šťastenu. Preto je dosť možné, že sa ti podarí niečo vyhrať. Možno pôjde o nejakú drobnosť na sociálnej sieti či niekde v tombole, no ak podáš žreb, môže ísť aj o finančnú odmenu.

Okrem toho sa priprav na významný okamih v živote, ktorým môžu byť úspešne zvládnuté štátnice alebo získanie vodičského preukazu. V závere mesiaca si stihneš užiť ešte aj krátky výlet v európskej krajine.

Tak čo, patríš aj ty medzi znamenia, ktoré si počas júna budú užívať pekné chvíle? Alebo si budeš musieť počkať na iné obdobie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy