Svetoznáma speváčka

Opäť je z nej zadaná žena! Známa speváčka a skladateľka Camila Cabello, bola prichytená s novým partnerom. Portál Daily Mail prišiel s informáciou o tom, kto nahradil jej bývalého priateľa, taktiež známeho speváka Shawna Mendesa. Od ich rozchodu neprešiel ani rok.

25-ročná Karla Camila Cabello Estrabao, ako znie jej celé meno, sa preslávila vďaka talentovej súťaži The X Factor, v ktorej sa stala členkou dievčenskej skupiny Fifth Harmony. Obrovský úspech však zažila aj v sólo kariére a na konte má hity ako Havana či Bam Bam s Edom Sheeranom z tohto roka.

K tomu najväčšiemu však fanúšikovia radia song Señorita, ktorý nahrala s expriateľom Shawnom Mendesom.

Camila Cabello
zdroj: Instagram/camila_cabello

Známa speváčka je opäť zamilovaná

Po vydaní tejto piesne v roku 2019 potvrdili, že tvoria pár a ich vzťah trval viac ako 2 roky. V novembri 2021 však krásnymi slovami oznámili, že sa ich cesty rozišli, no ostávajú naďalej dobrými priateľmi. Odvtedy sa Camila neobjavila po boku iného muža. Až doteraz.

Camila a Shawn

Camila Cabello
zdroj: Instagram/camila_cabello

Podľa paparazzi záberov sa potvrdili špekulácie o jej vzťahu s 31-ročným Austinom Kevitchom. Ten je spoluzakladateľom zoznamovacej aplikácie. V Los Angeles sa zamilovaná dvojica ukázala ruka v ruke na verejnosti. Ich fotografie si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Camila a jej nový partner, Austin

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News