Predtým to boli všetko iba špekulácie, ale známa herečka je skutočne tehotná! Svetu už prezradila, čo nosí v brušku. Otcom jej prvého dieťaťa je úspešný herec Garrett Hedlund (35). Emma (29) údajne mala poznať pohlavie už dávnejšie, no teraz to konečne potvrdila aj na svojom instagramovom profile.

Koncom júla publikoval portál Us Weekly exkluzívne informácie. Zdroj pre nich prezradil, že z tehotenstva bol známy párik nadšený, no všetko si chceli udržať v súkromí. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Teraz však Emma prekvapila novým postom na Intagrame. Nielen, že ukázala bruško, ale odhalila aj pohlavie svojho prírastku. Je to chlapec!

Hoci si známa herečka dáva pozor a chráni si dôverné informácie o živote, dovolila si ukázať svetu malú sériu fotografií o jej tehotenstve. Sú to prvé vlastné zábery, ktorými potvrdila očakávanie. Jej partner tiež vyšiel s pravdou von, a preto ju na snímke drží za plecia. Zdá sa, že si naozaj rozumejú!

View this post on Instagram

Me…and my two favorite guys 💙💙

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Emma Roberts a Garrett Hedlund tvoria zaľúbený pár niečo vyše roka. Obaja mali predtým vážne vzťahy, ktoré sa však časom ukončili. Emma chodila so svojím hereckým kolegom Evanom Petersom, ktorého môžeme poznať zo seriálu American Horror Story. Strávili spolu dlhých sedem rokov a časom došlo aj na zásnuby.

Podľa informácií Us Weekly bol ich vzťah veľmi toxický a isté prekážky jednoducho nedokázali prekonať. Garrett mal pred Emmou taktiež skúsenosti s randením a podarilo sa mu zbaliť herečku Kristen Dunst (Spiderman).

Zdroj: Us Weekly

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.