…pretože ako sa hovorí, v mori je veľa rýb. 

Zistíš to tak, že si neuveriteľne šťastná po tom, ako ho vidíš. Keď máš šialenú chuť ho celého vybozkávať. Keď medzi vami existuje také hlboké prepojenie, že za seba dokončujete vety.

No na to, aby bol pre teba ten pravý tam musí byť aj dôvera. Porozumenie a pozornosť. Existuje naozaj veľa mužov, ku ktorým by si sa hodila.

Veď si to zober… čo ak by si stretla spolužiakov zo strednej školy? Čo ak by medzi vami preskočila iskra a vášeň? Bol by to ten pravý?

zdroj: godandman.com

 Či je to ten pravý, zistíš v momente, kedy by si všetky krásne miesta, na ktoré si sa dostala, chcela vidieť s ním. Kedy by si chcela byť viac ako „len zamilovaná“, kedy by si chcela rozdať všetku lásku sveta.

Ten správny muž ťa bude posúvať ďalej. Bude ťa počúvať, bude vedieť, čo naozaj chceš. Bude ťa podporovať, aby si išla za svojimi snami. Bude stáť pri tebe, či sa spolu hádate alebo nie.

Ten pravý si ťa vyberie každý deň. Ten pravý pri tebe bude v noci, keď sa zobudíš a nebudeš môcť zaspať.

zdroj: unsplash.com

Ak máš niekoho, kto chce, aby si bola najlepšia verzia samej seba, je to on. On je ten pravý, ktorý ťa bude milovať vždy.

Láska nemá byť len o tých pekných veciach. Kedy je všetko roztomilé a kedy je všetko bez problémov. Láska je aj o hádkach, je o tom, že si občas nebudete rozumieť. Je o tom, že niektorý deň budete na seba kričať. Je o tom, že na seba nebudete mať čas.

Ale pravá láska je o tom, že sa nebudeš báť pustiť ho večer von, pretože mu dôveruješ. Je o tom, že aj keď si zaneprázdnená, pošleš mu správu s tým, ako veľmi ti chýba. Je o tom, že aj keď sa pohádate, prídeš si večer pre bozk na dobrú noc.

Vtedy budeš vedieť, že je to ten pravý. 

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.