Zdá sa ti, že sa tvoj partner správa inak? Nepáči sa ti jeho správanie alebo máš pocit, že pred tebou niečo skrýva? Myslíš si, že ťa podvádza? Toto sú najmenej verné znamenia, ktoré si drž nakrátko alebo sa im radšej úplne vyhýbaj.

Máš pochybnosti o vernosti svojho partnera, ale aj napriek tomu, že si si prešla SMS, e-maily a dokonca aj históriu jeho hovorov, stále ťa to neuspokojí? Nevedomie a pokušenie sú osobnostnými znakmi prítomnými v mnohých znameniach zverokruhu v jednom alebo druhom bode. Tu sú znamenia, ktorým neradno veriť.

Kozorožec

I keď Kozorožec miluje to, čo je stabilné a isté, je tiež pravda, že je to jedno z najambicióznejších znamení. A to je to, čo tvorí rozdiel v spôsobe ich konania. Pretože keď sa v ich zornom poli objaví nejaký cieľ, na ktorý sa môžu obrátiť s podnetom a odhodlaním, nikto ich nebude môcť zastaviť. Ani ten najmilovanejší a ústretový partner, ktorého môžu mať. Preto v nich nachádzame jedno z najviac neverných znamení zverokruhu.

Rak

Jedným zo znamení, ktoré je motivované túžbou po dobrodružstve, pokiaľ ide o možnosť mať milostný pomer, je Rak. Tí, ktorí sa narodili v tomto znamení, s najväčšou pravdepodobnosťou prekročia hranice a neskôr ich budú označovať len ako vyhodenie si z kopýtka, akoby sa nič nestalo. Z tohto dôvodu získavajú druhé miesto v našom rebríčku.

zdroj: www.pexels.com

Vodnár

Vodnári sú najviac otvorení ľudia, ktorí sa zaviazali k slobodnej láske. Nedeje o to, že sú neverní, ale že sú svojou povahou promiskuitní. Nie preto, že by hrali s lojalitou voči svojmu partnerovi, ale preto, že si od začiatku nezvolia jediného človeka. Milujú, keď sa môžu nechať uniesť okolnosťami a cítia svojho skutočne slobodného ducha.

Baran

Impulzívny Baran ide na vec hneď, keď má príležitosť a nikdy nepremýšľa dvakrát. Impulz a oheň tohto znamenia ich robí nezastaviteľnými. A keď príde na neveru, nemôže ich zastaviť ani ich partner.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.