Slovenská influencerka a bývala modelka, ktorá je vďaka svojmu vzhľadu naozaj neprehliadnuteľná, šokovala svojich fanúšikov radostnou novinkou. Linda Mlynčárová, ktorú ľudia viac spoznali vďaka jej priateľke Zuzane Plačkovej, je tehotná. Informovala o tom na svojom instagramovom profile.

Ryšavá bývalá modelka, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 55-tisíc followerov, si priazeň fanúšikov získala najmä vďaka dokonalým a vždy zladeným fotkám, ale aj svojskému štýlu, keďže je veľkou milovníčkou módy. V rozhovore pre bloggersre.com prezradila, že svoju zaujímavú prezývku Nutelindochka si vybrala ako kombináciu názvu obľúbenej sladkej pochúťky a svojho mena.

V roku 2019 ju prestížny časopis Forbes zaradil medzi TOP 20 slovenských influencerov, kde obsadila 19. miesto. Posledné miesto tesne za ňou získal moderátor Matej Sajfa Cifra.

Krásna Linda, ktorá je aj veľkou milovníčkou cestovania teraz prekvapila oznámením svojho tehotenstva. Keďže si svoje súkromie poriadne stráži, bolo to aj pre jej známych veľkým šokom. Aj keď meno otecka nepoznáme, Linda prezradila, že bábätko príde na svet toto leto.

Cenu za najlepšiu reakciu aj tak vyhráva známy, ktorý keď sa to dozvedel, nadšene vyhlásil “To fakt? A ja som si myslel, že si sa len vyžrala,“ vtipne okomentovala fotku, na ktorej ukázala snímky z ultrazvuku ako dôkaz pre tých, ktorí jej neveria.

Gratulujeme!

Zdroj: instagram/nutelindochka, bloggersre.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.