Lela Ceterová dieťa

Len pred pár dňami si Lela Ceterová a Karlos Vémola povedali svoje áno a už sa začali vynárať informácie o tom, že by influencerka mohla byť tehotná. MMA zápasník sa totižto chválil tým, že počas svadobnej noci sa hodlá splodiť dvojičky. Naozaj sa mu to aj podarilo? 

Svadba Lely a Karlosa prebiehala vo veľkom štýle. Na našom webe nájdeš všetky podrobné informácie o tom, ako táto veľká udalosť vyzerala. Nejaký neznámy človek vraj mal začať šíriť informácie o tom, že by Lela mala byť po tretíkrát tehotná. Dvojnásobná mama tieto tvrdenia popiera.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Ako si môže nejaký fake človek navymýšľať, že som tehotná. Veď tým zasahuje do najcitlivejšej emócie ženy. Rozum sa mi zastáva. To vážne sa niekto môže takto nudiť. Niektorí ľudia by mali menej fetovať… ide im to na mozog potom,“ rozhorčila sa čerstvo vydatá Lela vo svojom nedávnom príbehu.

Lela Ceterová tehotná
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela Ceterová tehotná nie je

Svoje tvrdenia o údajnom tehotenstve Lela vyvrátila aj svojou najnovšou fotkou, na ktorej predvádza úzky driek a chváli sa tým, ako sa jej podarilo zhodiť. „Takto sa mi krásne podarilo schudnúť. Rozhodne tehotná nie som, ako píšu médiá. Ten môj pás hovorí za všetko,“ napísala Lela k svojej poslednej fotke.

Keď sa na playmate pozrieš, jej ukážková postava sa naozaj nedá prehliadnuť. O tom, že by chcela mať veľkú rodinu, sa netají, no vyzerá to tak, že na ďalší prírastok do rodiny si ešte budú musieť počkať.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News