Je milý, je pozorný, dokonca pekný. Pripravený skočiť pre teba aj do studne. Dokáže ti zniesť modré z neba. Myslí vopred, je predvídavý. Vie čo ťa teší, splní ti všetko čo ti vidí na očiach. Pozval ťa na rande, priniesol kvety. Ty však stále váhaš.

Necítiš to čo on. Dúfaš, že sa to prelomí a tvoje srdce zahreje láskou k nemu. Preto sa snažíš aj ty. Si milá, usmievavá, priateľská. Veď je to super vyzerajúci chlap, gentleman s dobrým srdcom. Človek, ktorého si si vždy priala vo svojich snoch a túžbach. Preto sa nevzdávaš a pokračuješ vo svojej idylke dokonalého vzťahu aj ty. Veď do takého chlapa sa jednoducho nedá nezamilovať. Ani po čase však láska z tvojej strany neprichádza, ba čo viac, sympatie opadajú. Kde nastala teda chyba?

zdroj: pexels.com

Nemôžeš milovať len tak hocikoho. Nie toho, koho si zaumieniš len preto, že tebe sa chce. Len preto že sa cítiš sama a potrebuješ vzťah alebo preto, aký je dokonalý. Z tejto celej frašky by nebola láska, ale väzenie. Jednoducho nepreskočila iskra. Napriek tomu, ako ste sa obaja veľmi snažili. Napriek tomu, ako veľmi si sa snažila predovšetkým ty, skrývala svoje skutočné city a bola naďalej skvelou herečkou.

Nemôžeš byť s niekým, len preto, že nechceš byť sama. Nemalo by to žiadny význam. Nebola by si skutočne šťastná. Prečo? Pretože tvoje šťastie príde v iný deň. Dobehne ťa vtedy, keď na to už nebudeš čakať, no zároveň budeš pripravená.

zdroj: pexels.com

Keď ťa dobehne tvoj princ na bielom koni, budeš to vedieť. Vtedy ťa ani len nenapadne rozmýšľať nad tým, žeby si ho mohla nemilovať. Príroda to tak zariadila. Niekedy iskra preskočí, inokedy nie. Jednoduché. Na tvojom princovi dokonca prehliadneš aj tie jeho zlé vlastnosti. Vtedy bude milovať jednoduché. Bude to pre teba prirodzené. Dokonca sa zamyslíš nad tým, ako si tak dlho mohla byť bez neho. Zamyslíš sa nad tým, prečo si vôbec skúšala byť vo vzťahu s niekým iným bez lásky.

Skutočne zamilovať sa je ťažké vtedy, ak s dotyčným nemáš byť. Pri tom pravom všetko pôjde samo. Preto ak si vo vzťahu s niekým, koho skutočne nemiluješ, ukonči to čím skôr. Netráp seba, ani jeho. Nie je to prirodzené, necítiš sa šťastná. Uvoľni miesto vo svojom srdci pre niekoho, pri kom sa zamilovať bude ľahké.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.