instagram/couple

Muž mojich snov a ten pravý. Tieto pomenovania znejú ako opis jedného chlapa. Toho, do ktorého budeš bláznivo zamilovaná. Vieš si ale predstaviť, že to môže znamenať dvoch úplne odlišných ľudí? Totiž, to, že o niekom snívaš ešte neznamená, že bude pre teba ten pravý.

Možno tomu nechápeš a možno si sa už o tom presvedčila na vlastnej koži. Ide o to, že častokrát snívame o princovi na bielom koni. Len si teraz skús v hlave predstaviť, ako by mal vyzerať ten tvoj. Akú má postavu? Aká farba očí ťa priťahuje? Aké vlastnosti by mal mať? A čo jeho správanie? Dokážeš si v hlave vyskladať obraz, ktorý vyzerá byť síce dokonalý, no problém je v tom, že neexistuje.

Alebo si azda aj ty taká dokonalá a bezchybná, že by sa k tebe iba taký hodil?

Na láske je práve najkrajšie to, že sa zamilujeme do ľudí, ktorí nemajú úplne presne také vlastnosti, po ktorých sme túžili. Dokonca, majú veľa zlozvykov, ktoré nás vytáčajú, no bez nich by to neboli tie osobnosti, ktoré milujeme. Plusy a mínusy robia dokonalé kombo.

Okrem toho, dvaja ľudia sa musia dopĺňať, aby tvorili skvelý tím. Takže, ak si ty veľmi trpezlivá, on môže byť netrpezlivý, však? Možno by si chcela zadumaného intelektuála, no keď nájdeš jeho opak, zistíš, že by si sa bez neho v živote veľmi nudila. Niekedy zistíš, že nedokážeš žiť bez vecí a vlastností človeka, o ktorých si predtým ani netušila.

Takže, snívať o princovi je pekné, ale nájsť toho pravého ešte krajšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating