Je rozdiel medzi chlapcom, ktorému sa celkom páčiš a mužom, ktorý ťa skutočne potrebuje. Je rozdiel medzi tým, že sa ti ozve len vtedy, keď niečo potrebuje, a vtedy, keď ťa chce mať pri sebe.

Potrebuješ muža, ktorý s tebou počíta do budúcna a ktorý ti dáva istoty. Ktorý sa opýta na to, aký si mala deň a ktorý sa zaujíma o tvoje názory a potreby, ktoré máš. Ktorý chce, aby si sa mala čo najlepšie a snaží sa o to. Ktorý sa o teba stará a ani si to neuvedomuješ. Ktorý ťa chce prekvapiť a vyčariť ti úsmev na tvári, aj keď nemáš sviatok.

“Vždy, keď si začnem zúfať nad stavom tohto sveta, spomeniem si na príletovú halu letiska Heathrow. Väčšinou si vravíme, že žijeme vo svete nenávisti a chamtivosti, ale mne to tak nepripadá. Mne sa zdá, že láska je všade okolo nás. Často nie je nijak zvlášť zrejmá alebo významná, ale vždy je tu s nami. Otcovia a synovia, matky a dcéry, manželia a manželky, milenci a milenky, starí priatelia. Keď sa rozhliadnete okolo, zistíte, že láska je v skutočnosti všade okolo nás.”  – z filmu Láska Nebeská

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Je rozdiel medzi chlapcom, ktorému sa celkom páčiš a mužom, ktorý ťa skutočne potrebuje. Zamysli sa nad tým ešte predtým, než začneš randiť s niekým, kto ti chce len ublížiť. Dbaj, aby si bola s mužom, ktorý chce pre teba len to najlepšie a vie, že vo vzťahu sú dvaja, ktorí majú rozhodovať o dôležitých veciach.

Váž si jeho pozornosť, ktorú ti dáva, keď si unavená po pracovnom dni. Keď bozkom na čelo kontroluje, či nemáš horúčku. Keď nežiada nič, len tvoju prítomnosť a objatie. Je to muž, ktorý ťa bude vždy milovať, aj v chudobe, aj v bohatstve, aj v krásnych, no i v smutných chvíľach. Ktorý ti bude ukazovať tvoju hodnotu a bude si ťa vážiť. Takého muža potrebuješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.