Photo by halayalex from Freepik

Poznáte sa už roky, máš pocit, že o sebe viete takmer všetko a môžeš sa ňu kedykoľvek spoľahnúť? Alebo skôr máš pochybnosti, či vaše priateľstvo berie príliš vážne a len ťa nevyužíva? Prečítaj si náš článok, v ktorom nájdeš 10 znakov, že to na teba naozaj len hrá a potom si ju otestuj v našom kvíze. 

Vďaka tomu budeš aspoň trochu viac vedieť, na čom si. Ak si myslíš, že to na teba len hrá, neváhaj sa s ňou o všetkom porozprávať. A prinajhoršom sa neboj odrezať ju zo svojho života.

Môžeš sa na svoju kamošku na 100 % spoľahnúť?

Sklamala ťa už niekedy tvoja kamoška?

Čo urobí kamoška, ak jej zavoláš v noci s tým, že máš nejaký problém?

Ako často ti zvykne kamoška zavolať?

Stalo sa ti už niekedy, že si sa dozvedela, že ťa kamoška ohovára?

Aký vzťah má tvoja kamoška s tvojím frajerom?

Vypočuje tvoja kamoška tvoje problémy?

Je tvoja kamoška stále nablízku, aby ste sa videli?

Ako vychádza s tvojimi ostatnými kamarátkami?

Máš niekedy o svojej kamoške pochybnosti?

Myslíš si, že by vaše priateľstvo vydržalo, ak by jedna z vás odišla na niekoľko mesiacov preč?

Je naozaj tvoja kamoška alebo to na teba len hrá?
Mala by si si dať na ňu pozor...
Nechceme ťa strašiť alebo čo, ale podľa tvojich odpovedí to vyzerá tak, že tvoja kamoška to len hrá a ani zďaleka sa nespráva tak, ako by sa správna priateľka mala. Skús ju istý čas pozorovať a ak sa to nezlepší, na rovinu sa jej opýtaj, čo sa deje. A ak bude treba, pošli ju preč, pretože udržiavať vzťahy s toxickými ľuďmi nie je vôbec dobré a prospešné, práve naopak.
Je to veľmi nerozhodné...
V niektorých situáciách sa naozaj správa ako tvoja najlepšia kamoška, no na druhej strane sú prípady, kedy to tak už nie je a ty sa na ňu nemôžeš veľmi spoľahnúť. Ťažko povedať, prečo to tak je, či je len náladová, alebo mala zlý deň, preto by bolo najlepšie, keby ste sa o tom porozprávali. Možno má len ona sama problém, o ktorom nechce hovoriť. Na základe toho, čo ti povie, sa potom rozhodni, či ti stojí za to, bojovať za vaše priateľstvo, alebo sa rozlúčite.
Vy dve ste predsa spriaznené duše!
Máš obrovské šťastie, aké sa dnes už tak často nevidí. Tvoja kamoška je zároveň tvojou spriaznenou dušou a za každých okolností sa na ňu môžeš spoľahnúť. Váš výnimočný vzťah vám ostatné baby môžu len závidieť, preto sa svojej BFF pevne drž a nenechaj ju zo svojho života odísť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy