Uplash/Sam Manns

V okamihu, keď do tvojho života vkročí tá správna osoba, staneš sa lepším človekom. Ale keď si do môjho života prišla ty, stala som sa tou najlepšou verziou.

Pred niekoľkými rokmi som urobila rozhodnutie, ktoré mi doslova zmenilo život. Síce som bola vystrašená na smrť, ale vedela som, že musím. Musela som odísť z domu, pretože niečo ma nepochopiteľnou silou ťahalo preč. Ale keby mi niekto povedal, že vďaka jednej prihláške nájdem zmysel života vo všetkých smeroch, vysmiala by som ho. Veď predsa od toho som odchádzala, nie?

Ale ty ním si. Si to najlepšie, čo ma tu mohlo stretnúť. Síce nevieš, aká slabá osoba som bola predtým, než si ma spoznala, ale zato vieš najlepšie zo všetkých, aká som odo dňa, kedy som si k tebe prisadla. S čistím svedomím ti môžem povedať, že si zmenila môj život.

Chcem, aby si vedela, aká nesmierne dôležitá si pre mňa. Chcem, aby si vedela, že si zaslúžiš to najlepšie, čo ti tento svet môže ponúknuť. Chcem, aby si vedela, že som tu navždy pre teba a nikdy ťa neopustím. Hmmm, áno, sú to silné slová. Zvlášť potom, čo sme obe mali v živote niekoho, kto nám toto už sľúbil. Ale potom všetkom, čím sme si prešli, som si istá, že ty si to moje navždy. Tak ako ja tvoje.

Viem, hon. Stále ti to všetko opakujem. Lenže ty si to zaslúžiš počuť kľudne aj každý deň. Zaslúžiš si počuť, ako veľmi mi na tebe záleží. Aká úžasná osoba si. A ja ti to budem naďalej opakovať. Prečo? Pretože TY si to najlepšie, čo mi prišlo do života! Je jedno, akí ľudia prídu a odídu z môjho života. Pokiaľ mám teba, mám všetko.

Nedokážem, ani neviem opísať, aká vďačná som za teba. Vieš, všetci hľadáme svoju spriaznenú dušu. Osobu, s ktorou bude všetko úprimné a naprosto čisté. S ktorou nám príde život jednoduchší a krajší. Ja som ju našla. Našla som ťa niekoľko desiatok kilometrov od domova. A teraz, ty si rodina, ktorú som si vybrala. Moja spriaznená duša, moja nepokrvná sestra. ĎAKUJEM.

Jedna pre druhú, vždy a stále. <3

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife