instagram.com/beautifulbybreakfast, thesocialmama.xo

Všetci veľmi dobre vieme, ako to na sociálnych sieťach (a predovšetkým Instagrame) chodí. Z každej strany na nás číhajú dokonalé fotky, krásne upravené ženy a my sa kvôli tomu neraz cítime menejcenne. 

Viac ako polovica a možno aj trištvrte vecí, ktoré vidíme na Instagrame, nie sú skutočné. Väčšina žien používa filtre, ktoré im pridajú na kráse a hlavne sebavedomí. Veď kto by nepoznal ten dobrý pocit, keď ti pribúdajú lajky a ľudia ťa chvália, ako dobre vyzeráš?

V poslednom čase sa však čoraz viac hovorí o tom, že by sa tieto filtre mali prestať používať, pretože nemajú dobrý vplyv na mentálne zdravie niektorých ľudí a hlavne mladých dievčat. Aj z toho dôvodu vznikla výzva „Filter Drop“ alebo „Drop Filter“.

Zapájajú sa do nej ženy z celého sveta, ktoré pridávajú svoje prirodzené fotky bez úprav. Niektoré zverejnia na porovnanie svoju prirodzenú fotku a tú s filtrom. Ten rozdiel je niekedy naozaj neuveriteľný! Na ukážku sme pre teba vybrali to najlepšie. Veríme, že ti tieto fotky otvoria aspoň trochu oči a prestaneš veriť všetkému, čo na internete vidíš.

Ako vyzerajú ženy bez použitia filtrov?

Viac z kategórieBeauty