Keďže pandémia koronavírusu zatvorila brány kín na dlhé mesiace, niektorých avizovaných premiér filmov sme sa dočkali len teraz. Oplatilo sa však počkať. Vymeň pohodlie domáceho gauča za nenahraditeľnú atmosféru kina, kúp si obľúbené občerstvenie a ponor sa do strhujúceho deja.

Program jednotlivých kín sa môžeš líšiť, preto si zisti, kedy hrajú nasledovných 5 filmov práve v tvojom meste. Všetky stoja za pozretie a najlepšie na tom je, že filmy sú rôznych žánrov, takže každý si príde na svoje.

Rýchlo a zbesilo 9

Filmy Rýchlo a zbesilo patria ku klasike, aj keď mnohí diváci sa sťažujú, že posledné diely už nemajú nič spoločné s jednotkou či dvojkou. Priprav sa na to, že nový diel je plný prekvapivých momentov, pri ktorých si povieš, že ako je niečo takéto možné. Efekty a výkony hercov sú však zvládnuté na jednotku.

Luca

Ak obľubuješ animované filmy, rozprávka Luca ťa chytí za srdce. Ide o silné priateľstvo medzi chlapom a morskými príšerkami. Pri sledovaní sa budeš chcieť hneď preniesť na pieskové pláže pri mori.

Králik Peter na úteku

Pokračovanie príbehu o šibalskom králikovi Petrovi ťa zaiste rozosmeje. Peter sa rozhodne ujsť z farmy, pretože sa obáva toho, že každému spôsobuje svojím správaním len problémy. V meste sa však dostane do nesprávnej partie a čakajú ho krušné chvíle.

Tiché miesto: Časť II

Už prvá časť psychologickej drámy Tiché miesto zožala veľký úspech. Film má prvky trileru aj hororu a ústredným motívom druhého pokračovania je, že prežiješ len vtedy, ak budeš potichu. Abbottovci budú musieť stáť pred novými a náročnejšími výzvami a konečne sa dozvieš aj to, ako to všetko začalo.

V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol

V zajatí démonov dostáva už tretie pokračovanie. Ak si rada pozrieš horory, odporúčame ísť naozaj do kina, kde bude atmosféra a predovšetkým zvuk na úplne inej úrovni. Vyšetrovatelia paranormálnych javov Warrenovci budú musieť čeliť naozaj desivej záhade, ako už napovedá samotný názov filmu.

Na ktorý z filmov sa tešíš najviac? Stihla si si už niektorý z nich aj pozrieť?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.