Instagram/jasmina_alagic

Od kedy sa narodil, ich fanúšikovia chceli vidieť, ako vyzerá. Manželia Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik „Rytmus“ Vrbovský, si z pochopiteľných dôvodov strážia určitú časť súkromia, medzi ktorú patrí aj ich dvojročný synček menom Sanel. Aj keď s ním radi zdieľajú spoločné fotky, nikdy na verejnosti nezdieľali jeho tváričku. Jasmina však teraz na svojom Instagrame spravila výnimku.

Keď sa narodil, Rytmus používal na fotkách s ním vodoznak, neskôr sa rodičia rozhodli, pre emotikony, ktorými mu strážili virtuálne súkromie. Kvôli tomu si vyslúžili množstvo nepochopenia od fanúšikov, no každý, kto má dieťa alebo rozumie tomu, aké dôležité je zachovať si v tomto smere súkromie, to chápal.

Ale ani po dvoch rokoch sa otázky na Sanelovu tvár úplne zo sociálnych sietí nevytratili. Keďže je z neho už chlapček, ktorý je v pohybe, ich spoločné fotky boli v poslednej dobe fotené tak, aby bol hlavou otočený od kamery. Až doteraz.

I keď majú v súkromnej zbierke zrejme tisíce fotiek synčeka, prvýkrát sa Jasmina rozhodla jednu zavesiť aj na Instagram. A to z ich aktuálnej dovolenky v Dubaji, ktorú si rodinka naplno užíva. Na zábere leží synček v kočíku a jeho tvárička fanúšikov prekvapila.

Sanel miluje superhrdinov

Keďže Sanel obľubuje superhrdinov a často chodí oblečený aj v ich kostýmoch, dni strávené v zábavných parkoch si užil naplno. Okrem oblečenia mu rodičia nechali aj namaľovať tvár.

S čierno-oranžovým motívom na tváričke ho šťastná mama odfotila a aspoň takto zazdieľala svoje myšlienky, ktoré sa jej pri pohľade na neho vynorili. „Takto je najšťastnejší a najspokojnejší,“ dala nadpis k jeho fotke.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News