Jasmina Alagič a Rytmus

U nich doma je rozhodne veselo! To, že moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je žena, s ktorou je zábava, jej fanúšikovia už dobre vedia. Svojský štýl humoru má aj jej manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Ktovie, či sa však zasmeje na tom, čo na nich jeho manželka vyzradila v šou vo Fun rádiu.

33-ročná Jasmina je už viac ako 3 roky pyšnou manželkou slovenského rapera. Ich rodinka sa rozrástla o synčeka menom Sanel a aktuálne mnoho fanúšikov špekuluje o tom, že je moderátorka znova tehotná. Určité pikošky z postele dokonca vytiahla aj v nedávnom rozhovore. Opísala, ako v nej Rytmus leží, keď k nemu príde do spálne!

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič sa neudržala

Presnejšie, nemohla udržať smiech, keď Adele a Sajfovi hovorila o tom, aký má s manželom vzťah. Priznala, že ona je v ňom tá „pripečenejšia“, čo sa týka komunikácie medzi nimi. „On je taký láskavý, ‚láska sem, láska tam‘. A ja dôjdem do postele a poviem ‚čo to tu vylihuješ ty tepľoško‘,“ priznala sa. Dodala tiež, že si na jej humor vznikol a je zlatý, že to chápe.

Nuž, zdá sa, že táto stále zamilovaná dvojica má v spálni nielen vášnivé, ale naozaj aj vtipné chvíle. Celú odpoveď Jasminy si môžeš pozrieť a vypočuť na videu nižšie.

Zdroj: Instagram/jasomfunradio

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News