Instagram/jasmina_alagic, simonacomedy

Patrik „Rytmus“ Vrbovský zožal veľkú kritiku za to, ako sa len pred pár hodinami vyjadril na adresu stand-up komičky Simony. Robil si srandu z jej postavy a urazil ju za to, že nemá „ideálne“ miery 90-60-90. Mnoho žien v komentároch sa do neho pustilo, aké je úbohé takéto komentovanie postavy.

Viacerí fanúšikovia čakali, či sa k tejto kauze vyjadrí aj Patrikova manželka Jasmina. Stalo sa tak, no v žiadnom prípade sa svojho muža nezastávala. „Včera som dostala celkom veľké množstvo správ, či sa nevyjadrím k situácii medzi pani Simonou a mojím mužom. Vôbec si nechcem pripadať ako triedna učiteľka, ale teda svoj názor poviem. Milá Simona, svojím vystupovaním ste v mojich očiach vykopali priemerné dno, drahý Paťko, svojou reakciou si za ňou doň veselo skočil a ešte sa tešil, že v ňom si,“ odkázala Jasmina Simone a Rytmusovi.

„Nebudem ako partner pani Simony tvrdiť, že som hrdá, pretože nie som! V konečnom dôsledku si myslím, že šírenie takejto energie je pre nás ako spoločnosť oveľa nebezpečnejšie ako to, že si niekto spáli zadok v exotike alebo zvláštna vláda. Správajme sa všetci dnes tak, aby sme sa zajtra nehanbili,“ dodala Jasmina na záver.

Aj Jasmina si je ako žena vedomá toho, že Rytmus týmto správaním prekročil hranice slušnosti. Ženy sú na svoj výzor niekedy citlivé a takéto nemiestne poznámky sa ich môžu hlboko dotknúť. Na túto kauzu zareagovala aj novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá prirovnala Rytmusove správanie k tretej cenovej. Poznamenala tiež, že by sme si mali zachovať úroveň slušného správania aj v týchto ťažkých časoch.

zdroj: Instagram/zuzanahanzelova

Na Rytmusa za zvalila kritika z viacerých strán. Rypol si do neho aj komik Jakub Gulík. Čo si o celej tejto kauze myslíš ty?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News