Jasmina Alagič a Rytmus

Pozerala si minulotýždňovú časť šou Česko Slovensko má talent? A ak aj nie, určite si postrehla, že bola niečím výnimočná. Objavil sa tam totiž aj raper Rytmus a aj samotná Jasmina Alagič z toho bola veľmi prekvapená. Krásna moderátorka a influencerka teraz na Instagrame priznala, ako to vníma. A prezradila však tiež ďalšie detaily zo života s Rytmusom.

Jasmina Alagič sa vyjadrila k žartíku

Spolu so školským rokom na naše televízne obrazovky okrem Farmy zavítala aj šou Česko Slovensko má talent. A prvá časť bola niečím špeciálna. Objavil sa tam totiž aj Rytmus prezlečený za Pátrovičovho brata.

Spočiatku mu žartík vychádzal perfektne, no potom sa začalo povrávať, že známy súťažiaci sa z toho rozhodol vyťažiť ohromný balík peňazí, o čom si môžeš prečítať viac v tomto článku.

Rytmus ako prekvapenie
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič na svojom Instagrame opäť nechala fanúšikov, aby sa jej pýtali otázky. A samozrejme, že zvedaví ľudia museli zabŕdnuť aj do tejto témy. Brunetka totiž Česko Slovensko má talent moderuje a z premeny jej manžela bola šokovaná viac, ako ktokoľvek iný. Čo na to hovorí?

„Som hlavne extrémne (šťastne) prekvapená z tých čísel, o ktoré sa toto vystúpenie postaralo,“ odpovedala na otázku od fanúšika Jasmina.

Jasmina Alagič
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Je ďalšie dieťa na ceste?

Už niekoľko mesiacov sa v slovenskom šoubiznise rieši Jasmina a jej druhé tehotenstvo. Povrávalo sa, že totiž čaká druhé bábätko. To ale nebola pravda. Moderátorka vždy túžila po väčšej rodine a čo povedala na to, či s Rytmusom plánuje aj ďalšie deti?

„Od dávna mám sen o troch synoch, ale tento momentálny stav mi extrémne vyhovuje,“ pochválila sa Jasmina, ktorá doslova túži po rozprávkovom živote.

Jasmina Alagič
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Aj Jasmina Alagič je známa tým, že je veľmi úprimná a na Instagrame často rieši aj zaujímavé životné otázky. Úprimne ju totiž zaujíma život jej fanúšikov, čo musíš uznať, že je naozaj obdivuhodné. Stačí teda, aby si jej napísala aj ty a ona nad tvojou otázkou či odpoveďou určite veľmi rada popremýšľa.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News