instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič Vrbovská je známa tým, že je optimistickým človekom s veľkým srdcom. Na svojom Instagrame svojim fanúšikom odovzdáva nie len množstvo energie a podpory, ale aj cenných rád.

31-ročnú moderátorku, manželku Patrika Rytmusa Vrbovského a mamičku syna Sanela, často vidieť na fotkách úprimne vysmiatu. To, že miluje život a žije ho naplno, je každému jasné. V popisoch pri svojich príspevkoch dáva jasne najavo, že svoju hravú stránku nenechá nikdy zomrieť, a že láska a rodina sú pre ňu všetkým. Práve preto je pre mnohé iné ženy inšpiráciou.

Tie sa k nej často obracajú s prosbou o radu či názor na rôzne životné situácie. A Jasmina, im ako inak, úprimne odpovedá tak, ako to ona sama vníma. Aj včera večer dala svojim sledovateľom možnosť pýtať sa na čokoľvek. Nie je ničím zvláštnym, že množstvo otázok sa týkalo práve lásky a šťastia vo vzťahu, pretože to vyzerá, že ona k nemu má svoj vlastný kľúč.

Čo považuješ za piliere šťastného vzťahu? Je dôležité vo vzťahu hovoriť tomu druhému, že ho ľúbime? Ako sa necítiť zle, keď sa chcem rozísť, pretože nie som vo vzťahu šťastná? To je len zopár otázok, na ktoré Jasmina odpovedala. A prezradila aj čosi navyše.

Ja mám toho pre vás a vďaka vám toľko, že o tom túžim napísať knihu. Iba potrebujem nájsť niekoho, kto ma v myšlienkach skrotí, aby sa vedeli šíriť čo najzrozumiteľnejšie a najprirodzenejšie,“ napísala k jednej správe, v ktorej stálo, že ju fanúšička veľmi rada sleduje.

Prečítaj si Jasminine názory na lásku a vzťahy. Možno pomôžu aj tebe, a možno sa raz dočkáme aj knihy, v ktorej nájdeme zhrnutý jej krásny pohľad na svet, ktorý bude inšpiráciou pre nejednu ženu.

zdroj: instagram/jasmina_alagic

zdroj: instagram/jasmina_alagic

zdroj: instagram/jasmina_alagic

zdroj: instagram/jasmina_alagic

Zdroj: instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News