Instagram/jasmina_alagic

Tá vie ako zaujať! Jasmina Alagič Vrbovská by síce zrejme do konca svojho života nemusela robiť nič a aj tak by ich rodinku dokázal jej manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský uživiť. No toto nie je štýl sympatickej moderátorky, ktorá ma energie a pozitivity na rozdávanie. Na svoj život si dokáže pekne zarobiť aj sama a jej Instagram je toho dôkazom.

Aj keď by si určite poriadne zarobila ako influencerka, 32-ročná mamička podniká v rôznych smeroch. Okrem investícií do nehnuteľností sa rada podpíše aj pod zaujímavé spolupráce. Na trh už prišla s kolekciou pohodlného oblečenia v spolupráci s návrhárkou Janou Pištejovou, ale aj kolagénmi, ktoré vytvorila so Zuzanou Strausz Plačkovou.

Teraz však priniesla niečo, čo by si si asi ani nevedela predstaviť!

Spolu so svojím dobrým priateľom, návrhárom Milanom Švingálom, predstavili svoju kolekciu kabeliek. A nie obyčajných. Ich výtvory sú chlpaté a dokážu svietiť!

Dúfam, že ste od nás nečakali nič obyčajné, to by bola pre nás hrozná nuda, taaaaaaakže vytunovali sme ich o možnosť svietenia! Áno! Dobre čítaš! Bude ti krásne svietiť vnútro, nech v tmavej uličke vždy budeš vedieť presne nahmatať kaser, napríklad,“ opísala Jasmina kabelky, ktorých cena sa pohybuje od 65 do 79 eur za kus.

Čo povieš na takéto „šteniatka“?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News