Jasmina Alagič Vrbovská sa vo svojom živote naozaj nenudí. Sympatická moderátorka je vždy plná energie a okrem rodinky sa stíha venovať aj vlastnému podnikaniu a iným pracovným či súkromným záležitostiam.

32-ročná mamička a manželka sa už čoskoro objaví na obrazovkách televízie JOJ v programe Česko Slovensko má talent. Jej moderátorskou polovičkou bude český herec David Gránský. Okrem tohto veľkého projektu si nedávno aj sama skúsila, aké je to byť na chvíľu herečkou a struhla si rolu v novom pripravovanom seriáli.

Popritom všetkom sa dokonca venuje aj vlastnej kolekcii oblečenia, ktoré vytvorila s návrhárkou Janou Pištejovou a obrovský úspech a zároveň aj kritiku zožali kolagény, ktoré vznikli pod záštitou Zuzany Strausz Plačkovej. Aj keď má toho na pleciach veľa, každá aktivita ju teší a nezanedbáva ani vlastné sny.

O jednom konkrétnom často píše na svojom Instagrame, kde sa s fanúšikmi už delí o radosť z toho, že pre svoju rodinu našla dokonalé miesto mimo mesta, kde sa chystá postaviť vysnívanú chatu. Aj keď má toho s týmto projektom ešte pred sebou veľmi veľa, už pomýšľa aj na inú nehnuteľnosť.

Som rozhodnutá, akonáhle dostávam môj sen v horách, idem si splniť ten, ktorý mám tu. Ja proste týmto prostredím absolútne kŕmim svoju dušu,“ napísala pod svoju poslednú fotografiu z prímorského mestečka Opatija.

Jasmina má na mysli teda bývanie niekde pri mori na Balkáne, odkiaľ sú jej korene a kde rada trávi svoj voľný čas. S rodinkou sa aj viackrát ročne vyberú nabrať energiu do Chorvátska.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.