Instagram/ellysflowerstudio/bbj_wreaths

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Jar nám pomaly, ale iste klope na dvere. Azda niet tej, ktorá by sa po zime netešila na teplejšie a príjemnejšie dni, plné slnečných lúčov. Ten moment, kedy sa opäť prebúdza nielen príroda, ale i my, je na nezaplatenie. 

Človek v tento čas nadobúda akýsi „nový dych“, príroda nový šat a inak tomu nie je v mnohých prípadoch ani v našich domovoch. V záhradách počas tohto obdobia čoraz viac vykukávajú hlávky prvých jarných kvetov, na stromoch sa objavujú prvé púčiky a i naše balkóny sú akési pestrejšie.

Privítaj jar dekoráciou na dvere

Toto ročné obdobie môžeš privítať aj krásnou dekoráciou nielen kvetmi vo váze na svojom stole, ale napríklad aj nádhernými vencami na dverách, ktoré sú v tejto dobe „in“.

Pripraviť si ich dokážeš buď zo živých alebo umelých kvetov, no každopádne každý jeden z nich pohladí už len pri vstupe do tvojho príbytku nielen tvoju dušu, ale i tvojich priateľov, ktorí k tebe prídu alebo len možných okoloidúcich.

V prípade, že si na jeho prípravu netrúfaš, popros tvoju kvetinárku, nech nejaký pripraví aj pre teba. V tejto dobe ju napríklad aj touto svojou malou zákazkou určite potešíš. Jar je vždy krásna, pestrá a svieža. Nech sa už rozhodneš pre akúkoľvek farebnú kombináciu, určite neoľutuješ.

V ktorom nájdeš inšpiráciu ty?

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife