Jana Hrmová
Instagram/janahrmi

Slovenská beauty a fashion influencerka len nedávno prvýkrát ukázala tvár svojho tajného priateľa a teraz sa už špekuluje o tom, či je tehotná. Janu Hrmovú pritom mal prezradiť jeden konkrétny problém, s ktorým sa fanúšikom zverila na Instagrame. Známa Slovenka vyšla s pravdou von. Ako to je naozaj?

27-ročná milovníčka módy a kozmetiky, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 210-tisíc followerov, si už za tie roky zvykla na rôzne správy od jej sledovateľov. S fanúšikmi sa totiž delí aj o kus svojho súkromia, do ktorého patrí jej partner, ktorého donedávna úplne tajila. Po mnohých pokusoch jej to konečne vyšlo a Jana žiari po boku tohto fešáka, za ktorým často lieta do Dubaja.

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Okrem šťastia v láske sa sťažovať nemôže ani na prácu, ktorú miluje, a vďaka ktorej sa jej začne čoskoro prerábať nový byt. To, ako luxusne bude vyzerať, si môžeš pozrieť v našom nedávnom článku TU. Mnohí fanúšikovia si zrejme myslia, že sa tam nasťahuje už aj s partnerom a možno aj bábätkom. Nedávno sa totiž posťažovala na problémy s nechutenstvom, ktoré má, ak je dlhšie hladná.

To si ľudia okamžite spojili s tým, že je v druhom stave a poslali jej hneď niekoľko správ. Jana to, samozrejme, poprela a pripomenula, že takéto problémy mala vždy. Nuž, zdá sa, že ľudia na sociálnych sieťach vedia veľmi rýchlo špekulovať.

Janu Hrmovú mohli fanúšikovia v Karlových Varoch stretnúť aj s priateľom

Jana Hrmová ukázala frajera
zdroj: Instagram/janahrmi

Kvôli tomuto ľudia špekulovali o jej tehotenstve

Hrmová správy na IG
zdroj: Instagram/janahrmi

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News