Jana Hrmová s priateľom

Jana Hrmová momentálne prežíva veľmi šťastné obdobie. Nielen, že sa jej darí v pracovnej oblasti, ktorú môžeš sledovať na jej Instagrame alebo YouTube, ale pošťastilo sa jej aj v láske. Už pár mesiacov má vzťah s neznámym fešákom, ktorého ale v poslednej dobe ukazuje na svojom profile o čosi viac. Veľa o ňom zatiaľ ale neprezradila.

Zo začiatku Janka svojho priateľa veľmi neukazovala, fanúšikovia iba vedeli, že za ním chodieva do Dubaja. Postupne však začala pridávať aj spoločné fotografie a určite aj ty uznáš, že im to spolu veľmi pristane. Doslova pri ňom žiari a vidieť, že je zaľúbená.

Na väčšine fotografií spolu pózovali tak, že mu nebolo úplne vidieť do tváre, no na najnovších snímkach urobila výnimku a ukázala ho v celej kráse.

Jana Hrmová s priateľom
zdroj: Instagram/janahrmi

Jana Hrmová ako femme fatale

Posledné dni dvojica trávila v romantickom Taliansku. Najskôr si užili výlety po Benátkach a Miláne, no napokon sa presunuli na svadbu, kam boli pozvaní. Zúčastnilo sa jej približne 180 ľudí a Janka prezradila, že celá udalosť vyšla na neuveriteľných 180-tisíc eur.

Svadba sa niesla v duchu 20. rokov. Inšpiráciou mohol byť napríklad film The Great Gatsby, podľa čoho Janka aj volila svoj outfit. Pomáhali jej s tým dokonca aj fanúšikovia. Obľúbená beauty influencerka si zvolila elegantné čierne šaty a zladil sa k nej aj jej partner. Vyzerali spolu naozaj veľmi pekne a hneď aj získali tisícky lajkov.

Jana Hrmová s priateľom
zdroj: Instagram/janahrmi

V príbehoch sa Jana pochválila viacerými zábermi a vyzerá to tak, že si obaja svadbu užili. Čo hovoríš na výber outfitu a to, ako im to spolu sekne? 

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News