Influencerka Jana Hrmová nie je aktívna len na Instagrame, ale stále sa venuje aj točeniu videí na YouTube, kde sa jej naozaj darí. Fanúšikovia si doslova vyprosili najnovšie video, v ktorom otestovala vegánske kozmetické produkty značky Queen Cosmetics, za ktorými nestojí nik iný, než Zuzana Strausz Plačková.

Jana túto kozmetiku nedostala zadarmo ako PR balíček, ale všetko si sama objednala, a preto nie je nútená produkty vychváliť, aj keď by s nimi nebola spokojná.

Hneď na úvod ocenila cenovú dostupnosť a výrobu v EÚ (žiadna Čína), navyše všetko je vegan. Veľmi sa jej páčila podkladová báza, kontúrovacia paletka, lícenka, očná linka (aj napriek tomu, že nie je fanúšičkou namáčacích liniek) a vychválila aj paletku očných tieňov, ktorá je pekne vyskladaná a vhodná aj pre začiatočníkov. Neprekážala jej ani jemná prášivosť tieňov, čo iným ženám môže trochu vadiť, no diváčkam dala tip, ako si správne nanášať tiene štetcom a vyhnúť sa zbytočnej prášivosti.

Na druhej strane nemala problém niektoré produkty dokonca aj skritizovať. Najmenšiu spokojnosť mala s maskarou, leskami na pery a nadšená nebola ani z púdru, avšak ten mala v tmavšom odtieni, ako bežne nosí.

Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. No ako to už býva s každou kozmetikou, niečo nám sadne viac, niečo zas menej podľa typu pleti. Ktorý produkt tejto novej značky vyskúšaš ty?

Ak ťa zaujíma celá jej recenzia, určite si pozri video. Čo hovoríš na Jankin výsledný look s Queen Cosmetics?

Ako vyzerajú produkty Queen Cosmetics

Zdroj: YouTube/janahrmi, Instagram/queen.cosmetics_sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.