Jana Hrmová foto
Instagram/janahrmi

Jana Hrmová nám v poslednej dobe dáva riadne zabrať. Nestačíme sa čudovať ako sa mení. Jej instagramový účet hýri nádhernými umeleckými fotkami. Predtým, ako sa dostala na svetlo sveta vďaka Farme, bola však úplne inou osobou. Najnovšie ukázala obrázok z tínedžerských čias a veru, že by si nikdy neverila, že z takého obyčajného dievčatka vyrastie krásavica, akou je dnes. Aj keď už vtedy vyzerala veľmi dobre!

Janka si na svojom vzhľade dáva skutočne záležať. Najprv to boli prefarbené vlasy, ktoré sa jej však postarali o trápenie, keďže rýchlou zmenou z čiernej na blond si ich spálila, potom sme ti ukázali, ako vyzerala pred schudnutím, alebo pred ôsmimi rokmi, keď bola súťažiacou v šou Farma a najnovšie sa opäť pochválila zmenou imidžu. Svoju korunu krásy chce dostať do prirodzenej farby.

S make-upom odmala

Krásna exfarmárka opäť vytasila triumf. V príbehu na Instagrame nám ukázala ako vyzerala, keď mala 14 rokov. Takmer sa však na seba ani nepodobá. Zdá sa však, že Jana mala vzťah ku šminkám už ako tínedžerka. Na fotke totiž vidno, že má orámované oči čiernou ceruzkou a špirálou. Jej zručnosti sa za tie roky značne zmenili a vylepšili. Už teraz 27-ročná beauty influencerka sa na Instagrame pýši dokonalými linkami, krásne upraveným obočím, detailným kontúrovaním tváre a bezchybne namaľovanými perami. Dnes je práve ona zdrojom inšpirácie pre mnohé mladé dievčatá.

 

Ako si môžeš všimnúť na fotke nižšie, Janka mala odjakživa plnšie líca. Tie neodišli ani po rokoch cvičenia vo fitku. „Práve som našla fotku, kde mám 14 rokov. Vtedy som dúfala, že mi ten baby fat z tváre odíde. Neodišiel,“ zasmiala sa Janka. Mnohé by však také túžili mať.

A takto Jana vyzerala, keď mala 14

Jana Hrmová, keď mala 14 rokov
zdroj: Instagram/janahrmi

Porovnaj si to so súčasnými fotkami

Zdroj: Instagram/janahrmi

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News