Je to len niekoľko mesiacov dozadu, kedy sa bývalá misska, Ivana Christová, tešila z prvej vnučky Zoji. Najšťastnejšie dni však teraz vystriedal smútok. Pred pár dňami oznámila na svojom Facebooku veľmi smutnú správu. Christová zažíva neľahké obdobie, keďže sa musela navždy rozlúčiť s blízkou osobou. 

Bývalá dvojnásobná kráľovná krásy, Ivana Christová, dala v pondelok navždy zbohom kamarátke Erike, ktorú poznala už od jej 9 rokov z onkologického tábora ANJELIK, ktorý pravidelne usporiadava. Mladé žieňa nakoniec podľahlo zákernej chorobe.

„Na tvoje 23. narodeninky sme ťa milovaná,  Erika, odprevadili do nebíčka k Ježišovi a anjelikom spolu s tvojimi blízkymi, kamarátmi a ľuďmi, ktorí ťa tak veľmi milovali. Ďakujeme ti, lásenka naša, že si nám dovolila ľúbiť ta a byť s tebou, bola si darom, tvoj úsmev, tvoja radosť zo života… Sila v tvojom krehunkom tele, ktoré bojovalo dennodenne s veľkou bolesťou,”  prihovorila sa naposledy Erike prostredníctvom dojemného príspevku na sociálnej sieti. So svojou dlhoročnou priateľkou sa rozlúčila pri svievodnej pesničke od Paľa Drapáka.

Posted by Ivana Christova on Tuesday, April 20, 2021

Zdroj: Facebook/ivanachristova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.