Inteligentný blázon? Neverila som, že existuje, ale nakoniec som ho stretla. Bol mojim najväčším šťastím v živote. Takto ho rozpoznáš aj ty!

Keď sa dvaja ľudia spoznávajú, robia to veľmi opatrne. Niektorí z nich si svoje tajomstvá nechávajú pre seba a pravú tvár odhalia až doma medzi štyrmi stenami. Najlepšie vtedy, keď sa s danou osobou už viac zblížia. Preto by si mala byť obozretná a dávať si aj na takýchto ľudí pozor. Naopak, niektorí ľudia zasa odkryjú svoje slabé stránky, ktoré ich robia ľudskými a láskavými.

zdroj: unsplash.com

Ja som veľká milovníčka života. Som nespútaná, akčná a vždy usmiata. Samozrejme, že som sa na prvých stretnutiach snažila moju temperamentnú povahu skrotiť, aby som na môjho vytúženého muža nezapôsobila zle. Naopak, môj vyvolený pôsobil vždy pokojne a vyrovnane. Bol šarmantný, galantný a pozorný.

Už od začiatku presne vedel, čo robí a čo tým chce dosiahnuť. Vedel, čo mám rada a čím mi vždy vyčarí úsmev na tvári. Takisto ohuroval aj iné ženy v mojom okolí. Vždy ich vedel rozosmiať, ženy od neho odchádzali z pozitívnou energiou. Moje pravé nespútané ja sa pomaličky začalo prebúdzať a bola som pri ňom čoraz viac sama sebou.

zdroj: pexels.com

Púšťam si ho ku telu opatrne a postupne. Robím presne také kroky, ako to robí on. Prečo inteligentný? Pretože postupoval rozumne a pomaly. Prečo blázon? Pretože riskoval, skúšal a pokúšal, kam až môže zájsť. Zašiel ako najviac mohol. Až som z toho pobláznená. Baví ma to, baví ma on. Baví ma život s ním.

Inteligentný muž je nielen múdry a dobre vychovaný. Je to pravý džentlmen, ktorý sa vždy a za každých okolností o seba postará. Vypočuje ťa, rozpráva sa s tebou, zaujíma sa o tvoje radosti aj starosti. Nezíska si ťa rečami typu „si kočka“, ale svojim vrúcnym objatím. Je tu jednoducho vždy pre teba, keď sa cítiš na dne a zle.

Maj oči otvorené a všímaj si, ako sa správa ku tebe muž, s ktorým sa stretávaš. Nenechaj sa ohúriť krásnymi slovami, sleduj jeho reč tela a aj to, o čom rozpráva. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.