Instagram/odzadu_fashion

Jedna má univerzálny kabát ku všetkému, iná aj na každý deň nový, lebo rada strieda štýl. Hodí sa ako k sukniam, tak i k rôznym typom nohavíc. Je jednoducho obľúbeným prvkom a dokážeš ho dokonalo využiť pri vytváraní akéhokoľvek outfitu. Dlhý, krátky, farebný, károvaný, s kožušinou či bez nej. Ktorý je tvoj obľúbený?

Nech je akýkoľvek, dôležité je, aby si ho dokázala využiť vo svoj prospech a cítila sa v ňom čo najlepšie. Mal by tiež ladiť k tvojim očiam, pleti a vlasom. Nezabudni však na to, s akým štýlom ho budeš najviac kombinovať. Čierny kabát sa dokonalo hodí k šatám sukniam alebo farebným nohaviciam. K tmavým nohaviciam môžeš voliť napríklad pestrejšie varianty. V prípade, že sa rozhodneš pre vzorovaný typ kabátu, mala by si siahnuť po nadčasových vzoroch, ktoré z módy tak rýchlo nevychádzajú. Medzi také sa radia kárované alebo pepito vzory kabátov, ktoré sú teraz absolútny hit. Rovnako tak aj teddy kabáty – pri nich však pozor, treba vedieť, ako ich nosiť, aby si v nich nevyzerala príliš veľká.

Ak práve premýšľaš nad ďalším kúskom pre túto zimu, určite sa obzri po teplých a hrejivých modeloch. Avšak pri výbere nepodliehaj za každú cenu trendom. Kabát, v ktorom si samu seba nedokážeš predstaviť za žiadnych okolností ti zostane tak akurát visieť v šatníku. Vybrali sme pre teba niekoľko typov kabátov, medzi ktorými určite nájdeš aj ten svoj top pre túto sezónu. Necháš sa nimi inšpirovať?

Vzorovaný kabát

Teddy kabát

Dlhý kabát

Krátky kabát

Kožušinový kabát

Viac z kategórieSom_fashionista