instagram.com/paulinakurka instagram.com/iziangus instagram.com/itsemilyjames

Každá z nás je iná, originálna a aj náš vkus je výplodom fantázie, kreativity a originality danej osobnosti. Niektoré z nás milujú farebné kombinácie, ktoré bijú do očí radosťou a rozžiaria všetky miestnosti, iné svoju krásu a vášnivosť skrývajú za tie zemité. Ak si aj ty fanúšičkou nude farieb a jemných pastelových, toto sú blogerky, ktoré by si mala sledovať. 

Farebná škála, ktorá sa viac približuje neutrálnosti, je jednou z najobľúbenejších. Aj v týchto farbách sa dá zaujať, vytvoriť nádherné outfity, ktoré budú nielenže dokonalo ladiť, ale aj pozdvihnú tvoju osobnosť, nechajú vyniknúť iné prednosti, zjemnia ťa a urobia oveľa viac ženskou.

Práve biela, čierna či béžová farba pôsobia veľmi elegantne, preto sa veľmi hodia ženám, ktoré milujú štýl na dámu. Tieto farby a jemné či decentné kúsky nikdy nevyjdú z módy, a preto sa dá hovoriť aj o nadčasových outfitoch v šatníku.

TOTO je 7 fashion blogeriek, ktoré vedia ako nosiť nude farby, aby vyzerali dokonalo pri každej príležitosti. 

1. Tess Montgomery @tessmontgomery

269-tisíc sledujúcich už napovedá o tom, že jej Instagram je prepracovaný a jej vkus sa páči mnohým ženám. Tess na svoju nástenku väčšinou pridáva krátke videá, ako jednotlivé kúsky kombinovať a jej šatník tvoria prevažne nude farby, aj keď ako každá žena, občas podľahne aj výrazným šatám či topu.

2. Leyla @leylaell_

Okrem nude farieb, u nej nájdeš aj klasiku v podobe bielo-čiernych kombinácií. Podľa jej postov je zjavné, že miluje aj jemné odtiene, ktoré nekričia do sveta a taktiež sa ľahko kombinujú.

3. Paulina Kurka @paulinakurka

Fashion blogerka, ktorá vie, ako sa má obliecť. Jej zladený profil korešponduje s dokonalo ladenými outfitmi v zemitých farbách. Paulina ukazuje svojim sledovateľkám, že aj s jemnými farbami vyzerá vždy elegantne, upravene a pritom žensky bez potrebných výstrelkov a farieb. 

4. Rubi Ortiz @rubilove

Fotky väčšinou fotené o zrkadlo, no napriek tomu jej štýl zaujal už 1,3 miliónov sledovateliek. Okrem toho, že jej šatník je pestrý a určite neskonale veľký, Rubi preferuje skôr comfy štýl, ako sú rifle, mikiny či košele. Dokazuje tak, že nude farby je možné ladiť do rôznych štýlov, nie len elegantne. 

5. Freya Killin @freyakillin

Nádherná fashion blogerka, ktorá si získala priazeň už cez 500-tisíc sledovateľov, má vkus a na každom jej poste nájdeš určite nejakú inšpiráciu. Okrem čiernej, bielej a hnedých farieb u nej nájdeš aj kombináciou s rôznymi inými, ako veľmi trendovú zelenú či ružovú. Okrem štýlových outfitov sa môžeš inšpirovať aj fotkami a pózami na tvoje budúce fashion fotky, na ktorých nás nezabúdaj označovať.

6. Barbora Šonková @barcisonkova

Krásna blondína má dokonalý vkus a dokazuje tak, že aj Slovenky dokážu nosiť jemné farby a pôsobiť tak žensky. Aj napriek tomu, že sa v jej šatníku občas vyskytnú farby, všetky jej outfity sú jemné, nude až pastelové. 

7. Sabína @sabinalaktis

Ďalšia krásna Slovenka so zlatými vlasmi dokazuje, že sa v nude šatníku a outfitoch vyzná. Aj Sabína občas siahne po jemnej ružovej či modrej, ale práve taká farba doladí výborne jednoduchý outfit a presvetlí tak zemitý šatník. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista