Instagramový život má ďaleko od reality, to ti už dlho pripomíname. Mnohí ľudia sa však snažia o to, aby ich život na sociálnych sieťach vyzeral dokonale, aj keď to tak vôbec nie je. A pritom sa nehanbia klamať a zavádzať fanúšikov, len aby mali zo seba lepší pocit. Ten zrejme chcela mať aj istá francúzska influencerka, ktorá si spravila poriadnu hanbu, o čom svedčí fotka od spolucestujúceho. 

27-ročná modelka Oceane El Himer, ktorú na jej instagramovom profile sleduje takmer 850-tisíc fanúšikov, klamala svojim fanúšikom, no na jej smolu, ju ľudia prekukli a postarali sa jej tak o poriadny celosvetový trapas.

Oceane kvôli svojej práci i vo voľnom čase veľa cestuje, takže na svoju sieť zaznamenáva často aj čas strávený v lietadle. A s ním sa viaže aj jej nedávna kauza. Totiž, Oceane predstierala, že z Dubaja do rodného Francúzska letí drahou biznis triedou. Tam sa aj odfotila a post pridala na Instagram.

Problém bol však v tom, že sa presunula do nižšej cenovej triedy, kde strávila let s množstvom ďalších „obyčajných“ ľudí. Niektorí ju spoznali a ako dôkaz o tom, že nelieta tak luxusne, ako tvrdí, zavesili na internet jej fotky z ekonomickej triedy. Nuž, nezáviď luxusný život každému, niektorí si na neho iba hrajú.

Pod klamlivou fotkou si Oceane zablokovala komentáre

V skutočnosti letela „iba“ ekonomickou triedou

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.