Anglická influencerka Chaly D.N pre portál Mirror prezradila viac o svojom luxusnom živote. Minula už viac ako milión libier na to, aby sa podobala na známu Kim Kardashian. A treba uznať, že sa jej to podarilo, pretože podoba je medzi nimi naozaj veľká.

Ten milión ale neutratila na plastiky, ako by si si možno myslela. Podľa svojich slov má za sebou len botox a výplne, čo je dnes už úplne bežné. Z plastík má Chaly hrôzu, takže zväčšenie pŕs či zadku vraj nehrozí. Takýto vzhľad má odjakživa a len pred pár rokmi si uvedomila, že sa nápadne podobá na samotnú Kim.

Dokonca aj ľudia na ulici ju neraz zastavovali a chceli sa s ňou odfotiť, pretože si mysleli, že ide o členku klanu Kardashian. Chaly začala Kim sledovať aj na sociálnych sieťach a uvedomila si, že sú si naozaj podobné. Povedala si preto, že aj ona chce taký život a začala utrácať na značkové oblečenie a kabelky. Presne také, aké zvykne nosievať aj Kim. Peniaze utratila práve za to, aby naplnila svoj šatník dizajnérskymi kúskami.

Chaly prezradila, že keď nosí drahé oblečenie, cíti sa, ako by bola naozaj Kim Kardashian a tento pocit sa jej veľmi páči. Blízki sa však bola toho, aby nepodľahla mánii podobať sa na Kim a aby nestratila svoju vlastnú identitu. Chaly však tvrdí, že sú dve rôzne osoby a len sa jednoducho inšpirovala štýlom známej milionárky.

Čo na to hovoríš ty? Vidíš medzi Chaly a Kim podobnosť?

Ako vyzerá influencerka Chaly

Porovnaj si ju s výzorom Kim Kardashian

Zdroj: mirror.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.