Lucia Almaksus

Slovenská influencerka a podnikateľka, Lucia Almaksus (donedávna Gachulincová), sa na svojom Instagrame fanúšikom priznala s novinkou vo svojej influencerskej kariére. Lula svoj obsah posúva na ďalšiu sociálnu sieť, ktorá sa vo svete stretáva s obrovskou kritikou a neporozumením. 

Lucia, ktorú fanúšikovia poznajú pod prezývkou Lula, má na Instagrame viac ako 154-tisíc followerov a patrí k najznámejším slovenským influencerkám. Slovensko o nej prvýkrát počulo vďaka reality šou Farma, no za tie roky si tu úspech zaslúžila kvôli svojej osobnosti.

Najmä ženy ju milujú za jej otvorenosť, inšpiráciu v móde či pri cvičení. Páni sa majú na čo pozerať, no jej srdce patrí len jednému – manželovi Adnanovi, za ktorého sa vydala v máji tohto roka.

Lucia Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula je o krok vpred

Okrem Instagramu sa jej darí aj v podnikaní – Lula má vlastnú kozmetickú značku a predáva aj limitované kolekcie oblečenia. Pred fanúšikmi neskrýva, že je pracovitá a myslí do budúcna. Práve preto sa rozhodla urobiť niečo, čo sa mnohé slovenské influencerky zatiaľ neodvážili. Svoj špeciálny obsah bude poskytovať na stránke OnlyFans, kde fanúšikovia za sledovanie svojich obľúbených osobností platia.

Viem, že za pol roka bude mať OF každá influencerka, ale hejt si za nás zhltnem ja,“ priznala sa Lucia na sociálnej sieti po tom, čo túto novinku oznámila. Daná stránka sa totiž po svete „preslávila“ tým, že tam väčšina žien ukazuje za peniaze viac se*uálny obsah. Aj na Slovensku sa mnohé známe tváre vyjadrili tak, že OF (ako ju v skratke nazývajú) zatiaľ odsudzujú, no Lula chce jej vnímanie zmeniť.

Lucia Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

K založeniu si účtu na OnlyFans má Lucia Almaksus hneď niekoľko dôvodov, aktuálne má strach z budúcnosti Instagramu, keďže sa čoraz častejšie stáva, že tvorcovia prichádzajú o svoj obsah. Úprimne priznala, že niektoré veci sa doslova bojí zdieľať. O ktoré ide? Prečítaj si v našej fotogalérii nižšie.

Zdroj: Instagram/llnzz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News