Lula Almaksus Gachulincová

Exfarmárka a influencerka Lula Almaksus, za slobodna Gachulincová, zverejnila na svojom instagramovom profile fotku, ktorá by vytrhla zo stoličky nejedného tvorcu vlastnej značky. Jej výrobok vraj odkopíroval známy obchodný reťazec. 

Nebolo to tak dávno, kedy uštipační followeri influencerku „obvinili“ , že nápad na svoje video vraj okukala od Češky Nely Slovákovej. To sa ale nikdy nepotvrdilo, keďže mala nepriestrelné dôkazy.

Toto je ale niečo oveľa väčšie! Vyzerá to tak, že si od 27-ročnej brunetky vzala príklad známa značka. A okrem jediného detailu sú dizajn, farba a štýl čiapky, ktorú Lula vyrába v rámci vlastnej kolekcie, rovnaké.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula vs Gate, kto bol prvý?

Včera sa na Instagrame známej influencerky v stories objavila zaujímavá fotka. Bola tam čiapka z obchodu s oblečením Gate a k snímke pridala veľavravný popis.

„Ľudia!!! Potrebujem okamžite vedieť, kto dizajnuje pre Gate. Oni majú v predaji moju čiapku, ale ten dizajn som robila v GoMerch sama s grafikom a minulý rok!!! Takže nie je možné, že by som to tento rok ,obkukala‘. Mne reálne Gate skopíroval dizajn?!!!“ napísala Lula.

influencerka Lula
zdroj: Instagram/llnzz

„Čiapky boli minulý rok môj BESTSELLER a asi to niekoho v Gate nenechalo chladným a ,vymyslel‘ N-kový dizajn,“ posťažovala sa Lula v ďalšom príbehu.

„V podstate, keď som nad tým premýšľala, tak som si to skúsila aj obrátiť. Že ten dizajn bol až tak dobrý, že ho odkopíroval fast fashion reťazec. Na druhej strane, niekto kto ma nesleduje, si môže myslieť, že to som odkopírovala JA ICH, a to ma mrzí,“ doplnila influencerka.

exfarmárka Lula
zdroj: Instagram/llnzz

„Stalo sa mi to prvýkrát a fakt som v šoku, ako sa môj dizajn mohol objaviť na novej kolekcii pre GATE. Minulý rok v polke septembra som s grafikom robila tento dizajn na firme, prezradila Lula Almaksus.

„Žiaľ, s tým asi nemôžem nič robiť. Je tam N a nie je to moja presná kópia, aj keď farebne, fontovo aj všetko je ako moja čiapka. Každopádne, originál je len jeden a okrem toho, že je čiapka HAND MADE pletená je o dosť luxusnejšia a hlavne je to z LLNZZ Collection dielne,“ zamyslela sa brunetka na záver.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Videla si už túto v čiapku v Gate? A ako by si to na Lulinom mieste riešila ty?

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News