LucyPug

Sociálne siete neslúžia len na inšpiráciu a spojenie sa s tými, ktorí nás zaujímajú. Občas sa na nich objavia veci, ktoré by mali byť pred verejnosťou ukryté. Svoje o tom vie aj slovenská influencerka Lucia Hrušková, známa pod prezývkou LucyPug, ktorej obnažená fotografia aktuálne koluje internetom. 

26-ročná bývala YouTuberka, ktorá aktuálne tvorí najviac obsahu na Instagrame, patrí k najsledovanejším Slovenkám. Tak, ako aj pri iných známych tvárach, aj pri nej striehnu neprajníci na chyby, ktoré by mohli vyvolať škandál.

Lucia Hrušková
zdroj: Instagram/lucypug

LucyPug hore bez

Lucia, ktorá sa minulý rok po dlhodobom vzťahu rozišla s influencerom Danielom „Gogom“ Štrauchom, aktuálne prežíva krásne obdobie. Darí sa jej v kariére, ale aj v súkromí, kde opäť našla lásku. Aj jej aktuálny partner sa volá Daniel, a ako sama priznala, zaľúbila sa v čase, kedy to najmenej čakala. Náladu by jej však mohla pokaziť fotka, ktorá by okolo jej mena neurobila dobrotu.

Samotná Lucia totiž zazdieľala na svojom Instagrame záber, na ktorom je hore bez a prsia jej prekrývajú iba emotikony. Fotografiu si môžeš pozrieť TU. Nie je ale všetko tak, ako to vyzerá.

Aj keď má LucyPug skvelú postavu a na sociálnej sieti sa už ukázala aj v odvážnych záberoch, takúto fotku nikdy nespravila. Ide totiž o (nepodarený) photoshop, pri ktorom jej niekto „vyzliekol“ krémový top. Aj takto poukázala na to, aby ľudia neverili všetkému, čo na internete vidia.

Lucia Hrušková
zdroj: Instagram/lucypug

Zdroj: Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News