Andrea Saky
Instagram/andreasaky

Influenceri Andrea Saky a Tomáš Tapušík tvorili snáď najkrajší pár slovenského šoubiznisu. Iba pred pár dňami sme ťa ale informovali o rozpade ich 4-ročného vzťahu. Krásna blondínka o tom prehovorila exkluzívne pre Odzadu a teraz už aj verejne na jej Instagrame, kde dnes dala fanúšikom priestor na otázky. Odhalila im celé pozadie rozchodu a čo za tým skutočne stálo. Jej sledovatelia sa dokonca domnievajú, že už randí s niekým iným. Aká je teda pravda?

Pravý dôvod rozchodu

Rozídená dvojica sa spolu ukázala na Balatone a followeri si to ihneď všimli, čo taktiež nemohli nechať iba tak. „Boli sme tam spolu s viacero kamarátmi. Ale mali sme to už vydiskutované, že sme tam spolu ako kamaráti. Ja nemám problém byť za dobre, len teraz, keď vidím niektoré veci, som trochu sklamaná,“ napísala Andrea Saky do svojho príbehu na Instagrame.

Andrea Saky
zdroj: Instagram/andreasaky

Influencerka dokonca prezradila aj pravý dôvod, prečo sa s Tomášom rozišli. „Ja som sa snažila do poslednej sekundy tak, ako som písala,“ priznala. Posledný rok cítila, že už nie je tak šťastná, ako na začiatku a postupne nespoznávala človeka, do ktorého sa pred rokmi zaľúbila. Po čase sa ich ciele, názory a hodnoty začali líšiť.

Andrea Saky
zdroj: Instagram/andreasaky

„To finálne rozhodnutie bolo moje. Ale návrh na pauzu a takéto veci, bolo z jeho strany, lebo vraj je to obmedzovanie. Ale zo začiatku to bol tak krásny vzťah, že my sme posledný rok žili len z toho, aké to bolo s nádejou, že to také ešte bude,“ priznala Andrea s tým, že sa s ním chcela rozísť už dávnejšie.

Obaja zistili, že sú už skôr kamaráti, ktorí sa majú veľmi radi a radšej to ukončili v dobrom, akoby sa mali postupne ťahať dole či si ubližovať.

Má už iného?

Andrea Saky sa včera vybrala von s kamarátmi. Spoločnosť jej robila Bianka Rumanová s Filipom Jovanovičom a Adamom Bergerom, s ktorým ju fanúšikovia ihneď začali spájať. Išlo o dvojité rande?

Andrea Saky
zdroj: Instagram/andreasaky

„Prečo si všetci myslia, že chodíš s Bergim?“ opýtal sa jeden z fanúšikov na Instagrame Andrey. „Preboha, ja som kamarátka Bianky, on Filipa, tak sme boli na vodnej a potom spontánne kino. A tak sme zahrali pár storiek, veď čo ho nepoznáte?“ objasnila influencerka.

Zdroj: Instagram/andreasaky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News