Sama, stratená, opustená? Najhoršie čo môže byť? Občas áno. Je toho tak veľa čo by si chcela povedať iným. Veľa vkladanej dôvery do iných, do nových dní, do šancí niečo zmeniť. Neúspešne? Poď, podajme si ruky!

Ktorá z nás nebola sklamaná z tej, básnikmi zveršovanej, spevákmi ospevovanej, nádhernej a predsa zraňujúcej lásky? Tuším každá. Tak to je, zlatko, to je život. Je veľa vecí, z ktorých sa dokážeš tešiť a úprimne radovať, no predsa ti niečo chýba. Niečo drobné k úplnému šťastiu. Objatie, pohladenie, držanie za ruky, no najmä úprimná láska.

zdroj: pexels.com

A tak čakáš každý deň či náhodou pán dokonalý nepríde práve dnes. Tak isto, ako si čakala včera, predvčerom, ako budeš čakať zajtra. Niekedy si pripadáš, že nie si stvorená do tohto sveta. Viem, snažíš sa každému vyhovieť a pomôcť a hoci sa dočkáš vďaky, už ťa to nenapĺňa tak ako kedysi. Lebo si sa naučila, že si netreba nechať skákať po hlave od iných. A aj keď občas blúdiš vo svojich pocitoch a túžbach, si dokonale úžasná. Si človekom, s ktorým by chcel byť takmer každý chlap. Naučila si sa nestrácať hlavu vo vzťahoch. Prežila si toho veľa. Možno si niekto prežil viac, no tým, že máš krehké srdce, zdalo sa ti, že toho bolo veľa.

A máš pravdu, stalo sa toho tak mnoho, no ty aj napriek tomu teraz dokážeš kráčať po ulici s ľahkosťou a iskrami v očiach. A aj keď vo vnútri padáš do temnoty, nedáš to na sebe poznať. Ver mi, aj ja občas strácam samú seba, no sila ženy – tvoja sila, je niečo, čo ti stále bude pomáhať. Napriek tomu, že teraz ti tá láska chýba a túžiš po nej, nie je to všetko. Otvor sa svetu, snívaj! Viem, že snívaš stále, no teraz rozmýšľaj o realizácii snov. Si iná, áno, si výnimočná. Životom skúšaná, no silnejšia ako ostatní. Nemysli teraz prosím na lásku, sústreď sa na seba. Urovnaj v sebe ten zmätok a vykroč. Pretože verím, že je v tebe niečo, čo ťa robí nielen silnejšou, ale aj vytrvalou ísť za svojimi snami. zdroj: pexels.com

Si iná, no si úžasná.

Je pre teba pripravené niečo krásne, niečo lepšie, niečo, čo iní nezažijú. Verím, že keď si splníš ten najtajnejší sen, láska príde sama. Možno sa ti zdá, že si si toho prežila už dosť, plníš si sny a na lásku nemyslíš, no neklam samú seba. Myslíš na ňu stále dookola a je na čase si to priznať. Prosím nečakaj, ale začni žiť. Narodila si sa ako výnimočná a aj láska, ktorá jedného dňa príde bude výnimočnejšia než všetko doteraz.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.