Myslela si si, že to medzi vami vyzerá nádejne, no on sa zrazu odmlčal, prestal ti písať a ani neodpovedal na tvoje správy. Jednoducho ťa úplne odignoroval. Určite ti hlavou blúdila jedna obyčajná otázka – PREČO?

Málokedy si dokážeme priznať, že chyba nastala na druhej strane. Namiesto toho spochybňujeme svoje vlastné správanie a obávame sa toho, že sme urobili niečo, čím sme ho odstrašili alebo vyľakali.

Čo robiť v prípade, že sa po niekoľkých dňoch či týždňoch zrazu ozve a tvári sa, ako by sa nič nestalo? Iba ti odpíše na poslednú tvoju správu a nadviaže tam, kde ste prestali? Nezníž sa na jeho úroveň a neignoruj ho tiež. Takéto detinské správanie by sa mohlo poriadne natiahnuť a ty by si sa kvôli tomu cítila ešte horšie.

Radšej sa ho otvorene opýtaj, čo sa stalo a prečo také niečo urobil. Už z jeho odpovede budeš vidieť, ako sa k tomu postaví. Buď však opatrná, aby si mu znovu nenaletela. Pretože ak to urobil raz, kedykoľvek to môže spraviť znova.

Opýtaj sa sama seba, či takéhoto chlapa v živote potrebuješ a chceš. Po svete behajú desiatky mužov, ktorí by s tebou chceli byť a nebudú ťa ignorovať. Ak to s tebou myslí vážne, neexistuje žiadny dôvod, aby sa prestal ozývať. Mysli predovšetkým na seba a na svoje šťastie. 

Samozrejme, že sa môže stať, že išlo z jeho strany len o skrat. Ak sa ti úprimne ospravedlní, prípadne bude mať iný (dobrý) dôvod na to, čo urobil, môžeš mu dať ešte šancu. Ale len v prípade, že si bez neho nevieš svoj život predstaviť. Naozaj ale buď opatrná a akonáhle by si mala pocit, že niečo nie je v poriadku, rieš to. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.