V našom minulom článku si sa mohla dozvedieť o tom, aké zviera je pre teba ideálne podľa znamenia. Nepáčil sa ti výsledok? Veselo sa môžeš vrhnúť na tento kvíz, ktorý ti odhalí, aké domáce zvieratko by si si mala zaobstarať na základe svojej povahy.

Ako by si ohodnotila zmysel pre humor, ktorý máš?

V oblasti vzťahov sa riadiš čím viac?

Žena s tetovaním Pexels/Marcela Oliveira

Čo rada robíš vo voľnom čase?

Medzi tvoje silné stránky patrí:

Žena v lese Pexels/Rendy Maulana Yusup

Ako by ťa opísala tvoja rodina?

Dievča s okuliarmi má podopretú ruku Pexels/Marcela Alessandra

Vyber si jednu vec, ktorá je pre teba najdôležitejšia.

Aké jedlo z týchto najviac obľubuješ?

Ideálne zvieratko na základe tvojej povahy: Bude to pes alebo mačka?
MAČKA
Ideálnym zvieratkom pre teba by bola mačka. Si málo spoločenská, vyhľadávaš skôr samotu a máš rada, keď si môžeš dobíjať baterky niečím príjemným a nenáročným. Okolie vnímaš dvakrát viac než ostatní ľudia a si veľmi kreatívna duša.
PES
Ideálnym zvieratkom pre teba by bol pes. Si spoločenská, nerada stojíš na jednom mieste a stále uvažuješ pozitívne. Avšak, keď prepadneš depresívnym pocitom, tak je to na celý deň a nikto ťa nepresvedčí o opaku.
VTÁK
Pre teba by bolo ideálne zvieratko vták. Si komunikatívna, rada sa pohybuješ medzi dobrou spoločnosťou a často sa môžeš uplatniť aj v oblasti umenia. Miluješ, keď môžeš niečo vytvárať a pretvárať.
RYBY
Podľa tvojich odpovedí by si mala mať rybičku ako domáce zvieratko. Máš vysokú úroveň zmyslu pre humor a na svet sa pozeráš veľmi optimisticky. Bohužiaľ, na druhej strane ti chýba schopnosť komunikovať.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.