instagram.com/tinaslovakia, dominikamirgovaofficial

Internetom sa v posledných dňoch začala šíriť nová výzva Hot 16 Challenge, ktorá je venovaná predovšetkým raperom. Ich úlohou je do 72 hodín od nominovania nahrať 16 bars do akéhokoľvek beatu. Aj za tak krátky čas pribudlo naozaj veľa výtvorov a máš sa naozaj na čo tešiť.

Táto výzva vznikla pôvodne v Poľsku, kde sa vďaka nej prispieva a pomáha s bojom proti Covid-19. Na Slovensku či v susednom Česku ale nie je vytvorená žiadna oficiálna zbierka, preto si každý interpret vyberá vlastné organizácie, ktorým chce pomáhať. Ak by si chcela prispieť na dobrú vec aj ty, vždy v popise pod videom nájdeš odkazy, na ktorých môžeš pomôcť.

Ak si pozrieš súčasné Trendy na YouTube, hneď zistíš, že do tejto výzvy sa zapojili naši najlepší slovenskí raperi ako Kali, Majk Spirit či Separ. Okrem nich sa ale môžeš tešiť aj na interpretov ako Ben Cristovao, Čis T, Majself a mnohých ďalších. Mnohých ale potešilo, že sa zapojila aj Tina, ktorá sa z hudobnej scény stiahla predovšetkým kvôli svojej chorobe. Zo ženských speváčok sa pridala aj Dominika Mirgová, ktorá sama hovorí, že nie je raperkou, ale speváčkou, ktorá si rada zarepuje.

V najbližších dňoch sa určite môžeš tešiť ešte na ďalších umelcov, ktorí sa zapoja, pretože ako sme spomenuli, od nominácie majú až 72 hodín na to, aby nahrali svoje video. Ktoré z doposiaľ zverejnených videí sa ti páči najviac?

Dominika Mirgová

Tina

Majk Spirit

Kali

Separ

Ben Cristovao

Majself

Čis T

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News