Hviezda Twilightu

Konečne je z nej mama! Americká herečka Ashley Greene Khoury sa spoločne so svojím manželom na Instagrame pochválili krásnym záberom. Len pred pár dňami sa z nich stali rodičia. Hviezda Twilightu, ktorý ju preslávil, priviedla na svet dievčatko.

35-ročná herečka si v svetoznámej upírskej ságe zahrala postavu menom Alice Cullen, ktorá jej zmenila život. Objavila sa vo viacerých filmoch a najnovšie si diváci môžu pozrieť tohtoročnú novinku Wrong Place, kde Bruce Willis hrá jej otca. Pocit byť otcom už pár dní pozná aj jej manžel Paul.

Ashley bude čoskoro mamou
zdroj: Instagram/ashleygreene

Za Paula Khouryho sa vydala v roku 2018 po 9 rokoch randenia a len nedávno dvojica potvrdila, že sa im splnilo veľké želanie. „Nemôžem si želať nič viac. Dal si mi všetko a som tak vďačná, že môžem kráčať životom so svojím najlepším priateľom. Už doteraz to bolo veľké dobrodružstvo a teraz sa pustíme do  tej najväčšej kapitoly! To najlepšie ešte len príde, bejby,“ napísala Ashley, keď oznámila tehotenstvo.

16. septembra prišla na svet ich dcérka, ktorá dostala meno Kingsley Rainn Khoury. Krstné mená sú pritom skôr považované za chlapčenské. „Veľmi ťa milujeme, dievčatko. Vitaj v našom svete,“ napísala k fotke, ktorú si môžeš pozrieť nižšie.

Ashley ako hviezda Twilightu

Ashley Greene Khoury
zdroj: Instagram/ashleygreene

S manželom pod fotku ručičiek bábätka napísali krásne vyznanie. „Láska, ktorou sme pohltení, sa nedá opísať. Cítime ju tými najhlbšími spôsobmi.“

Zdroj: Instagram/ashleygreene

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News